Ірпінську колонію спробують продати вдруге – цього разу вдвічі дешевше
Экономикаbigkyiv.com.ua14 апреля 2021

Ірпінську колонію спробують продати вдруге – цього разу вдвічі дешевше

“Ірпінський виправний центр” виставили на повторний аукціон з приватизації, при цьому його вартість зменшено вдвічі: якщо на перших торгах за неї хотіли отримати 220 млн грн, то тепер – 110,1 млн грн.

Про це повідомила пресслужба Фону держмайна.

Як зазначається, онлайн-аукціон відбудеться 16 квітня. Нова ціна – 110,1 млн грн. 

У Фонді підкреслили, що Ірпінську колонію закрили через зменшення кількості засуджених в Україні, але держава продовжує витрачати близько 10 млн грн на рік на її утримання. Це перший об’єкт, який виставляється на прозорі торги в рамках “великої приватизації” в’язниць.

Разом із тим, об’єкт має чудовий інвестиційний потенціал. Місце розташування – смт Коцюбинське Київської області, що знаходиться на відстані лише 6 км від столичної станції метро “Академмістечко”. Зручну логістику майбутній інвестор також зможе забезпечити і завдяки залізничній гілці, що знаходиться поруч”, – заохочують потенційних покупців у ФДМУ.

Зазначається також, що до об’єкта приватизації підведені комунікації: водопостачання, каналізаційна мережа, а електропостачання здійснюється двома підстанціями: 700 та 490 кВт. Загальна площа будівель та споруд активу – 28141,7 кв. м, розмір земельних ділянок – 8,3 га.

Нагадаємо, вперше Ірпінську колонію намагались продати вперше. Потенційні покупці розцінили стартову ціну як занадто високу і заявки не подали. За отримані кошти держава збирається збудувати нові виправні заклади європейського типу.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Понадусе
    14 апреля 2021
    ))) Сюрреализм крепчает.
    Ответить
💬 Последние комментарии
Отож
З Порошенка такий собі політик,як з собачої цюцюрки мірошник. Навіщо згадувати його марення?
Игбун Хохлов
https://www.youtube.com/watch?v=yTwD60ujRSI
999
Выход один: денонсация Пакта Молотова - Риббентропа и возврат в границы 1939 года.
Елена
Ты там знаешь что Пилсудский там говорил, может конечно свечку держал,не знаю, может,ха.
Елена
Не знаю как меня,но тебя козлоослик точно повесят,если не одни,то другие, американцам ты нахер не нужен,а победит российский народ олигархов,то тебя как их прихвостня и дуполизаи вздёрнут на берёзе,ну может на осине ,как Иуду.
Елена
Ты дурень так ничего и не понял, почему то я не удивлена,я в отличие от тебя дуполиза говорю правду,а ты нет,ибо за деньги ты не то что Родину,а душу продать готов.
Весёлый Роджер
«(…) убийц называют героями и едва ли не ежедневно возводят им памятники. Что с этим делать? Бороться! Бороться, несмотря на то, что закрывают телеканалы, которые говорят правду. Мы не должны молча смотреть за тем, как другие телеканалы пропагандируют ненависть и прославляют не тех «героев». (…) Да, в стране беда! (…) Но ведь мы помним, что после 1942-го и 1943-го годов наступил май 1945-го. И я уверен, что нынешних фашистов ждёт их «май 45-го», - заявил депутат Верховной Рады, сопредседатель партии «Оппозиционная платформа – За жизнь» Вадим Рабинович. Там добавить надо, что не только нынешних фашистов, но и их приспешников и холуёв, а также пропахандонов хунты – шо завлекли целый народ в пропасть! Пропахандонов хунты - на гиляку! Бандеряков - на ножи, на ножи!!! Услышал Сало уронили – бей сразу у свинячье рыло!