Із 1 липня частина платників податків повинна мати касові апарати
Экономикаtv4.te.ua23 июня 2015

Із 1 липня частина платників податків повинна мати касові апарати

Із 1 липня для платників єдиного податку 3-ї групи стануть обов’язковими касові апарати. Їх впровадження, кажуть податківці, не ставить за мету збільшення податкового навантаження. Перш за все, воно направлене на виведення бізнесу з тіні, зменшення обсягів контрабанди і легалізації доходів. Для платників податків 2-ї групи касові апарати стануть обов’язковими із 1 січня 2016 року.

– Дуже багато реалізації товарів здійснюється через інтернет. Тому продавці не декларують такі обсяги доходів, відповідно, не сплачують податків. Тому для легалізації доходів саме для таких платників є доцільне використання касових апаратів, – розповідає заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Сергій Господарик. Обов’язкове застосування касових паратів поставить у рівні умови усіх платників податків. Тих платників, які зареєструють їх до 1 липня, фіскальні органи не перевірятимуть щодо касової дисципліни півтора роки. Також вони матимуть ряд переваг. – Будуть мати можливість, перш за все, не зберігати касові чеки протягом трьох років, якщо вони будуть мати можливість передавати в електронному вигляді звітність на ДФС України. Для того, щоб зареєструвати касовий апарат, платник податку повинен подати заяву до податкового органу за формою 1 РЕРРО, крім того, копію документа на придбання такого касового апарата, – каже Сергій Господарик. Окрім цього потрібно надати копії документів про використання приміщення, де буде здійснюватись торгівля, та копію договору із центром сервісного обслуговування касового апарату. Якщо до 1 липня платники податків, які перебувають на 3-й групі, не матимуть касових апаратів, фіскальні органи їх штрафуватимуть. – При першій перевірці, коли буде встановлено, що такі суб’єкти господарювання здійснюють реалізацію без касового апарата штрафна санкція складає символічно 1 гривню. При другій перевірці, якщо буде встановлено, що здійснюється реалізація без касового апарата штрафна санкція буде складати суму реалізованого товару і при третій перевірці вона складе пятикратний розмір реалізації таких товарів. Коштують касові апарати від 5 тисяч гривень. Знайти перелік підприємств, де можна купити касові апарати, можна на сайті ДФС у тернопільській області.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Зеленский никогда, понимаете никогда не сдаст своего наставника и гуру Коломойского,и своего личного банкира Ахметова.- так что закон о борьбе с олигархами в данный момент используется только против его будущих соперников , каковым является Медведчук и Бойко все остальные(даже Порошенко, который явно копает под него) - это не олигархи, а нужные правительству люди.
е
пока что Украина для твоего Запада что чемодан без ручки и со сломанным замком...ею дверь подпирают в прихожей, чтоб от сквозняка не открывалась...
Елена
Петя жжёт.
Елена
Шизофреник Весёлый Роджер, шизофреник,лежит вместе с Пожилым Петром в одной палате в сумасшедшем доме,в отделение юи для буйнопомешанных.
Елена
Пётр твой брат, отношения ко мне он не имеет.,дурень, козлоослик жалуйся в Международную лигу сексуальных реформ,как ВВП сказал,хе.дебил.
Елена
Украина это колоссальный инструмент давления на Москву,это понимают и на Западе и на Востоке,это не Прибалтика, даже не Польша с Прибалтикой вместе взятых, поэтому Запад будет держаться за Украину руками,ногами и зубами.
Елена
Пожилой Пётр Роджера брат,одно тоже копипастят,болезный мерзавец.
Авторские статьи