Кабмін дозволив низку діяльностей, заборонених через карантин
Экономикаnv.ua26 марта 2020

Кабмін дозволив низку діяльностей, заборонених через карантин

Кабінет міністрів розширив перелік дозволених видів діяльності на період карантину, які раніше були заборонені.

Про це повідомляє сайт Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

На засіданні Кабміну прийняли зміни до постанови № 211 Про запобігання поширенню на території України коронавірусу Сovid-19.

«Ми постійно ведемо діалог з бізнесом, ми почули бізнес і врахували їх пропозиції. Спільно розроблені зміни важливі з точки зору забезпечення продовольчої, економічної та енергетичної стабільності держави. Нам важливо забезпечити українців всім необхідним на час карантину, зберегти робочі місця, і водночас, дотримуватися заходів безпеки », - прокоментував рішення уряду профільний міністр Ігор Петрашко.

Зокрема, знято заборону з гуртової торгівлі харчовими продуктами, торгівлі ветеринарними препаратами, здійснення ветеринарної практики, продажу кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і посадкових матеріалів, а також деяких інших видів діяльності.

Через поширення коронавірусу на всій території України ввели режим надзвичайної ситуації на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.

Влада закрила кордони для іноземних туристів, призупинила роботу шкіл, університетів, торгових центрів, скасували культурні та спортивні заходи.

У низці міст закрили всі місця масового відвідування, крім магазинів, аптек і АЗС.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
----
Можэ тильки одной ляжкой нищебродной?
Весёлый Роджер
Ну так Шмуля отвечай сцыкун пердунистый, за какое же БЫДЛО ваш пастырь держит весь укронарод, если может так НАГЛО ВРАТЬ? Вот данные – «на 01 февраля 2014 рока було на казначейском счету - 4 721,2 млн. грн» и по версии гэтого продажного бывшего зав. отдела пропаганды обкома комсомола – «В начале 2014 года на счете в казначействе было около 100 000 гривен,…» Четыре миллиарда поделить на 100 тыс. – во скик раз вин «ошибся»? Отвечай падла? В СОРОК ТЫСЯЧ раз? Так что же это за быдло у вас выбрало себе таких керивников киздюков? А можэ не вы него выбрали? АСЬ Шмуля пыдарась?!
Елена
Ты врач диагнозы ставить?ха, пшёл.
Луна-2
Ты с большого бодуна не перекидывай Я ненавижу Бандеровцев ...
Луна-2
Ник -Бандера вопрос 0читал ли ты полное сочинение Бандеры ? вот по таким м е л о ч а м и судишь о твоей ориентации
Шерлок Золмс
Но есть у меня подозрения, что это твой кумир, мой недоразвитый друг.
Абрам Авакян
Ото так все добре що головный полицай тепер ватником подрабатывает?