Экономикаfbc.uaAug 12

Кабмін хоче визначати монетарну політику НБУ

nk_hauz/DS0ZmqM7R.jpeg

Уряд планує узгодити з Національним банком монетарну політику, щоб відповідала цілям стратегії розвитку країни до 2030 року, яку затвердив Кабінет міністрів.

Про це в інтерв’ю ЗМІ розповів міністр економіки Олексій Любченко. За його словами, дискусія стосуватиметься ролі та місця усіх установ в країні. Йдеться, зокрема, не лише про Національний банк, а й про Нацкомісію з цінних паперів і фондового ринку.

Посадовець зауважив, що Нацбанк проводить грамотну політику в питанні стримування інфляції, однак, підвищення облікової ставки до 8% назвав надмірною. Він наголосив, що необхідно знайти баланс між кредитуванням, інфляцією та розвитком реального сектора.

Нагадаємо, що в Національному банку озвучили новий прогноз щодо рівня інфляції в поточному році. Про це йдеться у відповідному звіті з боку Нацбанку. Як кажуть в національному регуляторі, за підсумками липня 2021 року споживча інфляція досягла високого значення – всього лише за рік показник збільшився на 10,2%.

Також писали, що НБУ надав липневий інфляційний звіт в якому розповів про подальшу облікову ставку й рівень інфляції в Україні. Про це свідчать дані національного регулятора.

💬 Последние комментарии
Елена
Всё они там знали что талибы возьмут страну и не скрывали этого,просто не думали что так быстро, козлослик а ведь это эффективная экономика Штатов,первая Армия в мире и не смогли одолеть голодранцев,которым никто не помогал,ну чуть-чуть Пакистан по немногу,а как же так? запомни, Украина не Афганистан, Запад нам поможет,и это факт.
Елена
Он ещё будет президентом,вот увидишь.
Елена
Как создал Коломойский такой ПриватБанк ,такой эффективности до него в Украине на то время не было,по мировым стандартам
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И выбран новый человек: "одним из 450 депутатов Государственной Думы нового созыва станет Анатолий Вассерман".
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
Однако представители трудящихся масс плохо повели себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.