Кабмін пропонує звільнити від ПДВ окремі проєкти з Польщею
Экономикаwww.epravda.com.ua20 августа 2020

Кабмін пропонує звільнити від ПДВ окремі проєкти з Польщею

Кабмін пропонує звільнити від сплати ПДВ окремі проєкти з Польщею - застосування нульової ставки ПДВ тимчасове і діятиме лише на період реалізації договору між Україною і Польщею про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Від сплати ПДВ пропонують звільнити операції з постачання товарів/послуг на митній території України, які здійснюються безпосередньо польськими підрядниками та їх представництвами в Україні відповідно до контрактів, укладених для реалізації проєктів з розбудови та облаштування підрозділів охорони державного кордону.

А також - для реалізації відповідних проєктів щодо міжнародних автомобільних пунктів пропуску, проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту автодоріг західного регіону в рамках реалізації договору між Україною і Польщею про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги від 09.09.2015.

"Це дасть поштовх активізації співпраці між Україною та Республікою Польща й дозволить розблокувати реалізацію проектів розбудови інфраструктури пунктів пропуску західного регіону України", - заявили у Мінфіні.

1 комментарий

Написать комментарий
  • УКР
    21 августа 2020
    Да. Давайте им Галичину отдадим. Молоко ведь уже возим, скоро все оттуда без ПДВ повезем. Зачем нам внутренний рынок и самостоятельность экономики, украинский производитель. Мы живем ради ПОЛЬШИ. ВСЕ В ГЕЙРОПУ.
    Ответить