Кабмін скасував тендери на закупівлю ліків
Экономикаua.news21 марта 2020

Кабмін скасував тендери на закупівлю ліків

Кабінет міністрів спростив проведення закупівель товарів, робіт та послуг, які необхідні для запобігання поширенню COVID-19 на території України. Спецрежим діятиме до 19 квітня.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Він уточнив, що закупівлі в умовах нагальності здійснюватимуться без проведення тендерів, з обов’язковим оприлюдненням в електронній системі усієї інформації про угоду (ціну, обсяг тощо). Укладений договір про закупівлю має бути завантажений в е-систему разом з усіма додатками до нього, що забезпечить прозоре та контрольоване витрачання бюджетних коштів.

Також Кабінет міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації у місті Києві, а також Дніпропетровській та Івано-Франківській областях.

Тим часом, в Україні одужав перший пацієнт, в якого раніше діагностували коронавірус. Як повідомив президент Володимир Зеленський, йдеться про мешканця Чернівців, сьогодні його виписують з лікарні.

Інфекційне відділення Олександрівської лікарні в Києві, куди госпіталізують пацієнтів з підозрою на коронавірус, охороняють військовослужбовці Національної гвардії України.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України на засіданні в середу встановив режим надзвичайної ситуації в Київській області.

У найближчі 24 години в Україні можливе запровадження надзвичайного стану, на цей час народним депутатам сказали залишатися в Києві.

17 березня в Раді прем’єр Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів України готовий до введення надзвичайного стану по всій країні.

МВС вирішило посилити поліцейські патрулі військовослужбовцями Нацгвардії. Вони беруть участь у забезпеченні правопорядку в трьох областях, де є загроза поширення епідемії коронавірусу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Привет Ро.Я тут подумала ч т о наша "красивая и молодая" действительно ненавидит тебя. И ненавидит не за твои убеждения- для нее, мне кажется, это все равно -а за то, что ты мешаешь ей фейковать...Теперь насчет Черновол -революция выносит на поверхность всякую муть и отребье среди котрых находятся и личности типа Черновол.Дело,я думаю в том,что она нуждается в таких вот гиперактивных личностях .На них можно все потом списать
Весёлый Роджер
Спасибо Игбунчик! Я так и думал, шо Шмуля_Елен на печенега Ковтуна похож, от того он так не переносит сравнение его со свинорылой твариной! Может воны ридны брати? Лысый просто он мудак, всё он делает не так! А По уровню тупого спора и 3.14здеша ни о чём, с ответами про дожди на Марсе и дядьку у Куеве, он на уровне Ковтуна. А по уроню русофобии - может даже и выше!
Ил 2
Песах уже начался, позавчера. Наверно в раде праздник. Интересно, а в синагогах карантин?
Украиночка
Может решили Раду хоть от явных идиотов очистить?!
Ил 2
Сама журналистка тоже накосячила спрашивая о IV веке, там даже не XIV-й.
Весёлый Роджер
Наша жинка «почти младая» Елена на неё похожа – 100% сестра ридна. А я вот помню, как Елена писала тут - «я младая бандеровка»! Главное шо мозги те же, вернее на их месте кусок националистического гивна! Значит такая же запизденка - мразь засцанная! «….типова бандерівка. Смердюча та неохайна. Ті коси завжда звисають бурульками з голови - неначе немиті пейси. А про якесь застосування дезодоранту - годі й казати. Тому від неї і цей сморід - неначе всі бандерівці ігнорують самі поганеньки, самі дешевеньки дезодоранти. Смердючі неначе скунси. Ганьба бандерівцям.»
Игбун Хохлов
"... а то так есть хочется, что переночевать негде."