Кабмін скасував тендери на закупівлю ліків
Экономикаua.news21 марта 2020

Кабмін скасував тендери на закупівлю ліків

Кабінет міністрів спростив проведення закупівель товарів, робіт та послуг, які необхідні для запобігання поширенню COVID-19 на території України. Спецрежим діятиме до 19 квітня.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Він уточнив, що закупівлі в умовах нагальності здійснюватимуться без проведення тендерів, з обов’язковим оприлюдненням в електронній системі усієї інформації про угоду (ціну, обсяг тощо). Укладений договір про закупівлю має бути завантажений в е-систему разом з усіма додатками до нього, що забезпечить прозоре та контрольоване витрачання бюджетних коштів.

Також Кабінет міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації у місті Києві, а також Дніпропетровській та Івано-Франківській областях.

Тим часом, в Україні одужав перший пацієнт, в якого раніше діагностували коронавірус. Як повідомив президент Володимир Зеленський, йдеться про мешканця Чернівців, сьогодні його виписують з лікарні.

Інфекційне відділення Олександрівської лікарні в Києві, куди госпіталізують пацієнтів з підозрою на коронавірус, охороняють військовослужбовці Національної гвардії України.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України на засіданні в середу встановив режим надзвичайної ситуації в Київській області.

У найближчі 24 години в Україні можливе запровадження надзвичайного стану, на цей час народним депутатам сказали залишатися в Києві.

17 березня в Раді прем’єр Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів України готовий до введення надзвичайного стану по всій країні.

МВС вирішило посилити поліцейські патрулі військовослужбовцями Нацгвардії. Вони беруть участь у забезпеченні правопорядку в трьох областях, де є загроза поширення епідемії коронавірусу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Не радуйся дурень,нехороших слов для такой мрази и падали пидарасной как ты у меня много,хоть жопой жуй ,поэтому закрой своё поганое ебло и сиди не отсвечивай, почитатель Маннергейма и Краснова с Солженицыным,А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Просто не буду тебе никогда отвечать,и всё,если будешь обзывать.
Весёлый Роджер
Да ещё бильше можно написать, шо если с ранку на куёвском майдане титульные запизденцы – ветераны АТО, расстреляют з кулемётов, недовольных, бывших майданистых горожан, тай уже там не сотни будут, а тысячи, так НИ ОДНО ДЕМОКРАТИЧНОЕ СМИ про это не напишет, чи напишет шо расстреляли ахентов Кремля! Ось вно як! Вангую!!! - Ещё придёт время, вспомните вы Янека, как благодетеля!
Весёлый Роджер
А ну прекратите, здесь вам не тут! Вы шо не читаете Шмулю_Елену хандона, хунтовского пропахандона? «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» И помните про жидобандеровца Шмулю - есть такое выражение "БЕНЕДИКТИНСКАЯ СКРОМНОСТЬ" - это когда считаешь себя умным, а всех остальных дураками.
Весёлый Роджер
Привет "е"! Готовься к ТОТАЛЬНОМУ обсеранию Шмулей, отвечать он не умеет, на голову слаб, памяти никакой, а вот гивна у него в избытке! Ну вариантов у него не много: алкаш, бомж на свалке и при этом "олигарх-богатей" не думающий о народе, ну и гей, последнее он видно с себя списывает. Ты главное не робей - масти нет, ходи с бубей! :-))
куку
всё правильно она говорит! и если завтра в США расстреляют демонстрантов - это будет демократический расстрел. а чё вы сделаете лошьё ))))
Весёлый Роджер
Ты шо не знал - вони з Петром, местным пидсеруном - однояйковые близнецы! Ну в смысле, у них одно яйко на двоих! Ось воно як! Отож!
Авторские статьи