Экономикаaspekty.netJun 29

Кабмін відмовився обмежувати імпорт добрив

nk_hauz/-mawuz-nzblyul0ihaaq.jpg

Уряд став на сторону сільгоспвиробників, які протестували раніше проти введення квот.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі визнала недоцільним введення квот на імпорт мінеральних добрив. Відповідне рішення опубліковано в середу, 24 червня, і вступило в силу.

Раніше з проханням про введення квот до комісії звернулися заводи компанії Ostchem Дмитра Фірташа, ДніпроАзот Ігоря Коломойського і державний Одеський припортовий завод.

У Союзі хіміків України заявили, що українські виробники добрив готують апеляцію на це рішення Кабміну.

«Ми впевнені, що для українських аграріїв така «підтримка» в середньостроковій перспективі також принесе чимало проблем», — заявили в Асоціації, яка об’єднує українських виробників добрив.

Спочатку зарубіжні виробники через демпінг послаблять позиції української хімічної галузі, а потім, залишившись без конкуренції, почнуть диктувати на українському ринку свої умови і ціни, пояснили в Союзі хіміків.

Нагадаємо, сільгоспвиробники 28 травня протестували біля будівлі Кабінету міністрів проти планів Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства обмежити імпорт мінеральних добрив шляхом введення квот.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Хохлобыдло должно быть тупым, нищим, злобным и во всех своих бедах обвинять Россию. Это единственное назначение проекта "укрАина".
Член правительства
Ну да, тупым скакуасам членом НАТО опять по губам поводили - они и рады.
Просто прохожий
Просто ЗеЛох, как и все "щирые", путает "в" и "на", поэтому у него "в 572".
Джаффар Дудаев
Черному повелителю сильнейшей армии мира нужно проверить квалификацию украинских чиновников, а то деньги американских налогоплательщиков будут снова пущены по ветру и зарыты в песок, как это недавно случилось в Афганистане.
ШАХТАРЬ - РЕАЛ = 0:5 !!!
КАКАЯ БОЛЬ, КАКАЯ БОЛЬ! РЕАЛ ШАХТАРЫКА ОТСНОШАЛ - 5:0 !!!
Антиелена
Не, Ленка-белка, одних слов мало, тебе надо платить и каяться. Майданушка ты хренова! Начни с предоплаты за отопление за всю зиму!
е
когда собаке делать нечего, она яйца лижет.... ну вот КАК отмена перевода часов будет противодействовать "российской агрессии"?...если ту же Россию абсолютно не смущает наличие на своей территории 7 или 8 часовых поясов..... дебилы блин....