Экономикаbusinessua.com15 мар.

Кабмін зніме обмеження тарифу на газ

nk_hauz/-mvmryw0ju0sz8s_yyks.jpg

В Україні продовжувати максимальний тариф на газ в розмірі 6,99 грн за кубометр після березня 2021 року не будуть.

Про це Міненерго повідомило у відповідь на запит "Інтерфаксу". "Міністерство не має наміру продовжувати дію обмежень ціни на газ", – йдеться в повідомленні. Зняття обмежень, на думку відомства, не спричинить збільшення ціни на газ, і ціна ресурсу в річних контрактах для побутових споживачів не буде перевищувати існуючий рівень в 6,99 грн

З 1 лютого 2021 на період дії карантину, але не довше ніж до 31 березня 2021-го максимальна ціна на газ не може бути вище за 6,99 грн/куб.м.

Усі постачальники зобов'язані в термін до 25 квітня повідомити побутовим споживачам ціну на газ, яка діятиме протягом року, і опублікувати її на своїх сайтах. Водночас постачальники природного газу зможуть пропонувати інші варіанти (місячні, квартальні тарифи).

"Вищезазначені зміни сприятимуть захисту прав побутових споживачів у частині стабілізації цін на природний газ в умовах відкриття ринку природного газу та розвитку конкуренції на ньому", – впевнені в НКРЕКП.

💬 Последние комментарии
Гость
Вот уебанище... сначала подписали Минское соглашение, а потом вместо того, чтобы прекратить войну 8 лет назад, почему-то приписывают вину Россию, которая ЕЩЕ НЕ НАПАДАЛА на Украину!!! Это просто реальное уебанство со сторон Киева!
е
ха.. т.е. УКАЗЫВАТЬ что делать тут можно только тебе? КАК ты к людям так и они к тебе.. ЗАПОМНИ, склеротичка тупая...
е
так это ж ТВОИ слова! шо правда глаза режет???
Елена
Ждуны должны понять, Украина отрезанный ломоть,вы этого ещё не осознали,с Западом мы не пропадём, будем жить каа все
Елена
Не указывай поц что мне делать и я не скажу куда тебе надо идти, без твоих ЦУ обойдусь.
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.