Экономикаagrotimes.ua31 авг.

Канада зацікавлена у торговому партнерстві з Україною

nk_hauz/uZwnwhVng.jpeg

Торгово-промислова палата Канада-Україна є единою, хто наразі підтримує економічні стосунки між країнами.

Про це розповіла виконавчий директор Торгово-промислової палати Канада-Україна Емма Турос під час онлайн зустрічі «Чесний четвер. FOCUS: відкриваємо нові експортні та імпортні можливості».

Вона нагадала, що через пандемію коронавірусної інфекції торгівельні відносини та налагодження партнерських зв`язки перейшли в онлайн-режим. У вересні Канада відкриє кордони для мандрувальників й бізнесу. Тим не менш, вона очікує, що онлайн-партнерство продовжиться ще довго.

«Наші партнери через нас шукають нові контакти й відпрацьовують вже існуючі», – зауважила Емма Турос.

За її словами, наразі в канадських компаніях доволі мало співробітників, адже держава під час пандемії коронавірусу запропонувала по 2 тисячі канадських доларів тим, хто втратив дохід. Тому багато хто звільнився й отримував таку допомогу. Але отримати канадську робочу візу для українців складно й затратно.

«Персоналу бракує часу на налагодження нових партнерських стосунків. Торгово-промислова палата Канада-Україна є единою, хто наразі підтримує економічні стосунки між країнами. І можу сказати, що з логістикою є величезна проблема», – зауважила вона.

Емма Турос констатувала, що стикалася із шахрайством з боку українських компаній. Тим не менш, Канада зацікавлена у торговому партнерстві з Україною. Вона радить з метою налагодження зв`язків із Канадою ознайомитися з торгівельними правилами країни, умовами торгівлі, бо інакше партнерство може ускладнитися або взагалі не відбутися.

Нагадаємо, експорт українських товарів до Канади збільшився на 78%.

💬 Последние комментарии
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))