Экономикаagroreview.com10 июн.

Капуста, морква і буряк - проблеми і перспективи врожаю в 2020 році

nk_hauz/-m9pbilzrlswkxngamjb.jpg

Рік 2020 стане роком професійних овочівників. Саме вони зможуть в непростих умовах цього сезону швидше реагувати на виникаючі проблеми, щоб зуміти зібрати урожай овочів необхідної якості, зберегти його і отримати цінову перевагу при реалізації продукції. Таку думку висловив Вадим Дудка, директор ТОВ "АгроАналіз".

«Рання морква сильно постраждала від весняних заморозків. Це нонсенс, так як вона зазвичай заморозки  переносить легко. За моїми оцінками, втрачено не менше 10% площ ранньої моркви. Відповідно, багато фермерів  її знову пересіяли, а значить втратили в термінах дозрівання. Відповідно ті, хто зможе зберегти ранні та середні сорти моркви і отримати урожай, непогано на цьому зароблять», - говорить Дудка.

«А ось пізня морква відчуває себе прекрасно - краще, ніж всі інші овочеві культури. Ще сів триває, тому погода для неї чудова, особливо якщо фермери знайшли віконце для внесення грунтового гербіциду. Сходи моркви виходять прекрасні», - зазначає Вадим Дудка.

Він також розповів, що овочівники півдня часто виловлюють момент, щоб «зіграти на моркві». Таке буває, якщо в центральних і північних регіонах України спостерігається посушлива весна і початок літа. Вони знають, що тут фермери вирощують моркву на богарі, тобто без зрошення, тому у них точно буде не дуже хороший урожай і якість. Тоді вони розширюють площі моркви на крапельному зрошенні, отримують хороший якісний урожай і продають його з хорошим прибутком.

В цьому році, за словами Вадима Дудки, овочівники Півдня України теж планували збільшити посіви моркви і навіть закупили насіння на тлі небувалої посухи в березні і квітні. Однак зараз уже очевидно, що дефіциту моркви не буде, так як в центральних і північних регіонах країни теж йдуть дощі і сходи моркви виходять дуже хорошими.

Олександр Хорєв, керівник проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти», каже, що морква стала розчаруванням минулого сезону для фермерів. Урожай моркви був дуже хорошим, і якість теж було на високому рівні. Тому пропозиція залишалася високою, а ціни низькими, і навіть в травні, коли зазвичай запаси закінчуються і ціни ростуть, на ринку України було досить моркви.

Відповідно, опитування фермерів і постачальників насіннєвого матеріалу, проведене в рамках підготовки прогнозу виробництва та цін на овочі та фрукти, показали, що багато хто планує скорочувати площі під морквою. Однак ті, для кого морква вважається основною культурою, знижувати площі в 2020 році не планують.

Олександр також розповів про перспективи вирощування капусти в Україні. «Капуста - одна з найбільш ризикованих культур, на якій можна або багато заробити або багато втратити. У минулому сезоні виробники розчарувалися в капусті, так як ціни були критично низькими весь сезон. Відповідно, площі під капустою знову знизяться. Однак є й такі овочівники, які планують нарощувати площі, так як вважають, що інші їх знизять, а значить і ціни будуть вище», - говорить Олександр Хорєв.

Вадим Дудка відзначає, що ранні та середні сорти капусти зараз знаходяться під загрозою бактеріальних захворювань. А з ними дуже складно боротися, тим більше що фермери південних регіонів за останній час відвикли від цієї проблеми. Якщо «проґавлять», то, на думку експерта, боротися з цією проблемою буде важко. А ось про стан і перспективи пізніх сортів поки що говорити передчасно.

В цілому він вважає, що зараз головною загрозою для овочевих культур є засміченість полів, адже дощова і прохолодна погода є ідеальною для розвитку бур'янів. На жаль, неможливо спрогнозувати, коли ж закінчаться дощі.

Однак є ще один невід'ємний і найважливіший компонент українського борщу і всього борщового набору овочів - столовий буряк. «Ця овочева культура викликає найменший інтерес серед фермерів. Споживання буряка в Україні знижується, і на ціни буряків впливає рівень цін на інші овочі, зокрема на моркву. На нашу думку, найбільш істотне скорочення посівних площ у 2020 році очікується саме по буряках. Але внутрішній ринок, швидше за все, буде забезпечений буряком в достатньому обсязі», - каже Олександра Хорев.

Він також вважає, що буряк є чисто локальним продуктом, так як його експорт малорозвинений і малоперспективний. Проте, в останні роки в багатьох країнах споживання червоного столового буряка росте, і його навіть відносять до категорії Суперфуд. Тому, не виключено, що і експерти і фермери незабаром почнуть міняти своє ставлення до даного унікального продукту.

Авторские статьи