Экономикаfbc.ua9 июн.

Караванський спиртзавод проданий за 101 млн грн

nk_hauz/-mbh6le-6bumplsia6dg.jpg

Фонд державного майна під час чергового аукціону з приватизації спиртзаводів виручив 101 мільйон гривень. За інформацією Фонду, цього разу було продано «Караванський спиртовий завод» держпідприємства «Укрспирт».

Зазначається, що на відкритому аукціоні змагалися троє учасників. На торгах стартова ціна зросла у 4,4 раза – з 23 млн 100 тисяч гривень.

Як повідомляється, Караванський спиртзавод був створений у 1837 році. Кілька років тому його вчергове модернізували. Об’єкти заводу розташовані у Харківській області: у селі Караван та селищі Барчани. Це, зокрема, адміністративний та виробничі корпуси, склади, майстерні, вуглекислотний цех, спиртосховища і зерносховища. Загальна площа проданих будівель та споруд – 11 980,5 м². Загальний список майна складається із 668-ми найменувань (будівлі, обладнання, рухоме та інше майно). Площа земельних ділянок – 78,5 гектарів.

Раніше повідомлялося, що результатами онлайн-аукціону з приватизації окремого майна Іванківського місця здійснення діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт” 20 травня – до держбюджету має надійти 90 млн грн.

Нагадаємо, що Фонд державного майна від продажу спиртзаводів отримав 500 мільйонів гривень. Такі результати аукціонів за перший квартал. Загалом, п’ятірка найрезультативнішних аукціонів першого кварталу виглядає так: Мишковицький спиртзавод – 181 мільйон гривень; Луцький завод та Дубов’язівський завод по 108 мільйонів кожен, Вишняківський за 101 мільйон та адміністративна будівля у Києві – 90 мільйонів гривень.

💬 Последние комментарии
Елена
В нашем беспокойном мире всё может быть.
Елена
Горбачев и Ельцин кумиры Роджера.
Вася
Что то я очкую
РаДар
Три урода и предателя интересов народа! Вечный позор и анафема! Им и их продажным "элитам"! Такие же уроды сейчас занимаются закабалением людей, фашизацией режима правления, проводя насильственную вакцинацию! Это они устраивают диверсии и аварии на шахтах и предприятиях! Это они уничтожают образование, культуру и историческое наследие предков! Это они паразитируют на труде других, презирают и унижают тружеников! Верные слуги Запада, они ни перед чем не останавливаются, и готовы предавать и продавать свою страну и народ! ВРЕМЯ ИХ ВЫШЛО! Они не уйдут от справедливого гнева людей и Божьего Суда! Пусть так и знают!
Елена
В Америке всё есть,в большом количестве.
Елена
У Нуланд наверное разведданные есть,она не с потолка такое взяла.
Елена
Тупые долго на войне не живут,там все долго не живут, тупых убивают первыми.