Казахи дорікнули Україні в неготовності до інвестицій
Экономикаfbc.ua8 дней назад

Казахи дорікнули Україні в неготовності до інвестицій

Іноземні інвестори не готові вкладати гроші в Україну, попри економічний потенціал країни. Таку думку висловив казахський інвестор, Маргулан Сейсембаєв.

Відомо, що головною проблемою для інвестування в Україну, є недієздатність української влади захистити інтереси іноземного бізнесу. Так, за словами казахського інвестора, з одного боку відбувається незаконний переділ сфер впливу в залежності від того, хто з бізнесменів має кращі домовленості з владою, з іншого – цілих три відомства можуть безкарно чинити тиск на будь-який бізнес.

Крім цього, інвесторів турбує відсутність авторитету і впливу центральної влади на місцях. Сейсембаєв впевнений, що не інвестував би в Україну навіть під особисті гарантії президента.

Свої побоювання інвестор пояснив тим, що президент не може нічого гарантувати на місцях, де всі питання вирішуються з місцевим самоврядуванням. А воно часто знаходиться в стані конфлікту з центральною владою.

Розв’язанням цих проблем інвестор називає реформу судової влади в Україні, яка повинна орієнтуватися на вигоди для бізнесу, а не місцевих політиків і олігархів.

Нагадаємо, що за статистикою міжнародних аналітиків, перше місце за обсягом інвестицій в сектор комерційної нерухомості в 1 півріччі 2020 року обійняв Токіо в Японії, де обсяг угод по прямого інвестування в комерційну нерухомість розміром понад $ 5 млн склав $ 15 млрд.

Раніше повідомлялося, що «Великий приватизацією» зацікавилися інвестори з майже що 30 країн світу. Про це повідомляє Голова ФДМУ в рамках конференції «Приватизаційний процес в Україні: юридичне та економічне обґрунтування для придбання державних компаній».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.
е
тюрьмы не пустые разумеется, а с "ростом" благосостояния народа с тотальным обнищанием будут еще больше заполняться простыми людьми, идущими на преступления из-за того что жрать нечего... назови хоть одного проворовавшегося чинушу Украины которого посадили за СЕМЬ лет после майдана.. НЕТУ ТАКИХ, и сколько бы ты тут не вещала на эту тему НИКОГО не посадили и не посадят
хи-хи
это болезнь
Мама миа
Мама миа - в дурку тебе надобно, пролечить свою больную и бедовую головушку..может легче станет - Какие на х-р пропагандисты идиото? дырявая твоя головушка? А почему трут твои коменты могу сказать -людям не нравятся твои злобствующие и презрительные комментарии.Чао дурачина -иид лечись ..Может попустит
ера
не зря мне бабушка говорила..."есть люди-г...но...ковырнешь...завоняет: так лючче не трогай их"...И...ПРАВДА