Хто став новим головою правління "ПриватБанку"
Экономикаbusinessua.com30 мая 2021

Хто став новим головою правління "ПриватБанку"

Наглядова рада "ПриватБанку" призначила нового голову правління компанії. Ним став австрійський фінансист Герхард Бьош.

Про це повідомила прес-служба "ПриватБанку".

Бьош зможе почати виконувати свої обов'язки після затвердження Національним банком України.

У компанії зазначили, що завершення конкурсного відбору нового голови правління вважають важливою частиною подальшого розвитку та успіху банку.

У "ПриватБанку" наголошують, що Бьош є досвідченим банкіром, який протягом 15 років працював на керівних провідних посадах у банківському секторі України й має ґрунтовне розуміння української та європейської банківських систем. Також у компанії зазначають, що він успішно керував великими проектами з трансформації банків, зокрема процесами приватизації.

Бьош замінить на цій посаді чеського банкіра Петра Крумханзла, який був головою правління банку з січня 2018 по січень 2021 року.

Герхард Бьош: що про нього відомо Герхард Бьош народився в 1957 році. Освіту здобував у Віденському університеті — там отримав ступінь магістра соціально-економічних наук. Є банкіром і фінансистом.

Упродовж кар'єри працював з корпоративними клієнтами та страховими компаніями, займався реструктуризацією комерційного банкінгу та розробками, які орієнтовані на прибуток бізнес-стратегій. З 1986 по 1993 рік займався економічними дослідженнями у сфері процентних ставок і валютних прогнозів. Після цього працював із казначейством та очолював управління комерційного банкінгу.

У 2004-2006 роках був головою департаменту світового казначейства та ринків у "Райффайзен Центральбанк". Після цього став заступником голови правління, а з листопада 2010 року — першим заступником голови правління "Райффайзен Банк Аваль". За даними ЗМІ, 30 квітня 2021 року Бьош покинув свою посаду в "Райффайзен Банку".

Написать комментарий
💬 Последние комментарии