Китайські інвестори зробили заяву щодо Мотор Січ
Экономикаbizua.org13 августа 2020

Китайські інвестори зробили заяву щодо Мотор Січ

Угода з DCН стане гарантом перед Україною виконання зобов’язань китайськими інвесторами щодо Мотор Січ, йдеться в заяві.

Рада директорів китайської компанії Skyrizon, що володіє великим пакетом акцій підприємства Мотор Січ, виступила із заявою щодо ситуації навколо заводу. Заяву публікують Українські новини.

Нагадаємо, ще в 2016 році китайські інвестори придбали корпоративні права Мотор Січ, але до сьогоднішнього дня не може повноцінно розпоряджатися своєю власністю через блокуючі дії Антимонопольного комітету, СБУ і Генпрокуратори.

Наразі АМКУ розглядає спільну заявку Skyrizon і DCН Олександра Ярославського на концентрацію акцій Мотор Січі.

У заяві китайських інвесторів відзначається, що протягом п’яти років вони виконують свої обіцянки, і дотримуються українське законодавство.

“Компанія Мотор Січ не змогла б розробляти нові продукти і проекти, а також зберігати тисячі робочих місць без наших інвестицій. Це завжди був комерційний проект, заснований на результатах нашого дослідження ринкового попиту на продукти і технології з урахуванням ділових відносин і цілей. Нам дуже шкода, що, по закінченні 5 років, ми випробували тільки замішання і розчарування”, – йдеться в заяві.

У Skyrizon підкреслює зацікавленість у довгостроковому розвитку підприємства.

“У нас є грандіозний план для досягнення нашої довгострокової мети, яка включає в себе вливання значних інвестицій у компанію Мотор Січ на території України, в Запоріжжі, для підтримки і збільшення виробничої потужності заводу”, – йдеться в заяві.

Також у Skyrizon прокоментували можливе співробітництво з DCH.

“DCH буде належати більше 25% акцій компанії, що дає їм право брати участь в управлінні Компанією та зберігати її українські особливості… Наша співпраця буде гарантом виконання зобов’язань, які ми спільно беремо на себе перед українським народом щодо компанії Мотор Січ”, – запевнили китайські інвестори.

Також у Skyrizon висловили здивування через блокування діяльності підприємства держорганами.

“Ми дуже розчаровані більшістю юридичних дій, вжитих прокуратурою щодо арешту певних акцій. Ми вважаємо, що це неправильне і необгрунтоване судження. Ми готові використовувати всі законні засоби для захисту наших інвестицій”, – сказано в заяві.

При цьому інвестори сподіваються законно врегулювати ситуацію, що склалася.

“Ми не хочемо політизації комерційних проектів, оскільки це серйозно порушить ринкові правила і порядок, що призведе до погіршення інвестиційного середовища і втрати інвестиційної довіри… Сподіваємося, що здоровий глузд переможе і буде прийнято рішення покласти край штучним перешкодам на шляху розвитку компанії”, – підсумуваали в компанії.

1 комментарий

Написать комментарий
  • ЕРМАК
    14 августа 2020
    ЗЕрейдеры.
    Ответить
💬 Последние комментарии
777
Не забывайте: люди в своей массе голосовали не ЗА Зеленского,но ПРОТИВ Порошенко. Поэтому в основном никто особых надежд на него не возлагал. Подозреваю,что Зеленский уже не рад роли президента,которая для него - как "чемодан без ручки",- трудно нести,но жалко бросить. Конечно Ющенка,у которого рейтинг упал до 2,5% он все же не переплюнет. И все же любой на его месте облегченно вздохнул бы,избавившись от столь тяжелой ноши.
ВЕСЁЛОМУ РОДЖЕРУ НА ЗАМЕТКУ
ПОСТОЯННО ПЕРЕВОДИШЬ СТРЕЛКИ, ХАМИШЬ БЕЗУДЕРЖНО, НЕ УМЕЕШЬ КРАТКО ИЗЛАГАТЬ СВОИ МЫСЛИ, НЕУЁМНАЯ ЛЮБОВЬ К СЕБЕ ЛЮБИМОМУ, ВСЁ ЭТО - ПАРАНОЙЯ С ШИЗОФРЕНИЕЙ, ПЕРЕХОДЯЩАЯ В МАНИЮ ВЕЛИЧИЯ! ЛЕЧИТЬСЯ ТЕБЕ НУЖНО, ЛЮБЕЗНЫЙ СУДАРЬ!
Весёлый Роджер
АДМИНЫ!!! Эй АДМИНЫ??? Ну шо вам мало доказательств, кто запускает прогу-бот «Петр» по засеранию форума? Поняли? Ну так делайте выводы по тн Елене!
Весёлый Роджер
бо обо..ал ...ню...ню.. - не порите баба era тут херню! Ню-ню! Влезать в чужой разговор - это удел ... ну да вашего напарника по разведке!
Весёлый Роджер
Ну какой же ты НЕ внимательный! Ыщо кое кого ныма и Петра-бота вместе с ним? Ну думай, чи думовай … Шмули_Елены нима – вот и не засерает никто форум почти сутки! В запое он малость.... Ось воно як!
а чего молчат шумеры
безвиз ♡ love is
партизанен бункер
нихт счизен. ахтунг. почти 75 лет вместе. какой регресс.
Авторские статьи
Политика3 часа назад
Святослав Пискун: "Американская послиха из генпрокуратуры не вылазит"
Политика7 часов назад
Адвокат Януковича требует от ГБР обнародовать информацию о том, как Турчинов, Яценюк и Порошенко сдали Крым 1
Геополитика13 часов назад
«Закрыть с запада»: Лукашенко объявил об усилении защиты границ с Литвой и Польшей
Геополитика14 часов назад
Черногорское лицемерие Европы
Политика15 часов назад
«Зелен виноград». «Слуги народа» идут к поражению на местных выборах на Западной Украине 1
Политика16 часов назад
Оппозиционному журналисту Дмитрию Васильцу сожгли дом. Зеленский и посол США молчат 1
Геополитика16 часов назад
Анатолий Вассерман: «Отравление» Навального – это операция Трампа против Германии
События в мире17 часов назад
ВИДЕООБОРЗЕНИЕ: приветствие невидимок от Байдена, досадный ляп председателя Европарламента и рукоприкладство президента Гвинеи
Политика17 часов назад
Директивное управление Украиной