Экономикаwww.unian.ua12 июн.

Київ домовився з польським підприємством про утилізацію відпрацьованих батарейок

Київ домовився з польським підприємством про утилізацію відпрацьованих батарейок. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час прес-сніданку. За його словами, столиця готує до відправки в Польщу близько 60 тонн відпрацьованих батарейок, і наразі визначається перевізник, який доставлятиме вантаж. «Місто виділило кошти на те, щоб вивезти зібрані батарейки, у складі яких є хімічно небезпечні речовини. На жаль, в Україні немає жодного переробного підприємства. Ми їздили в Польщу, там таке підриємство є. І ми зараз проводимо конкурс на обрання перевізника для вивезення першої партії батарейок з України в Польщу. Вони готові до відправки», - сказав Пантелеєв. Він заявив про проблему захоронення радіоактивних відходів, які є на території міста. «Це завод «Радикал», на якому знаходиться 200 тонн ртуті і грунт, який також містить ртуть», - уточнив Пантелеєв і додав, що вітчизняне підприємство з переробки ртуті залишилось на окупованій території. Чиновник повідомив про плани переправити ці відходи в зону відчуження. «Зараз ми це опрацьовуємо, ведеться проектування для того, щоб вивезти ці відходи з території Києва. Ви знаєте, що в зоні відчуження обладнано об’єкт для захоронення радіоактивних відходів. Місто разом з Міненерго проектує також об’єкт по захороненню хімічних відходів – київські хімічні відходи мають також туди піти», - сказав Пантелеєв. Відпрацьовані люмінісценті лампи, за його словами, переробляють в Україні.

💬 Последние комментарии
Робин Гуды ждут отключения SWIFT.
Путин назвал «калечащими друг друга калеками» США и Евросоюз, которые больше ни на что не способны, и уже даже совсем не рассматривают возможность отключения России от SWIFT, опасаясь грабежей Чернокожими ковбоями "Почтовых дилижансов" с наличкой, как в 90х...
Никилай Дриздив спрашивает
крест НАТО - это немецкий крест Гитлеровской Германии или таки из советской телепередачи "В мире животных"?
е
Елена, вон тебя цельный президент(кстати один из ТВОИ кумиров) в военкомат призывает.. а ты дома диване отлеживаешься - непорядок!)))
е
Елена, так говоришь америка самая-самая?))) у тебя точно методички для американских обывателей.. тут об это так и написали))))
Инна
Не обижайте Хазанова
е
странно ТАКАЯ развитая страна, делающая ЛЕДОКОЛЫ, как утверждает тут Елена, а снег для нее проблема... впрочем как и для супер-пупер развитой америки.. Елена как же так-то?))))
е
Елена прокомментируй.. так кто говоришь бабки любит, а кто о населении заботится?...