Экономикаvechirniykiev.com.ua29 июл.

Київ отримав ліцензію на переробку сміття на заводі Енергія

КП «Київтеплоенерго» отримало ліцензію на право провадження господарської діяльності з перероблення побутових відходів за місцем провадження господарської діяльності на столичному сміттєспалювальному заводі «Енергія». Рішення про видачу ліцензії було одностайно прийняте Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) під час робочого засідання. Ліцензія дає законне право заводу «Енергія» продовжити свою роботу із переробки твердих побутових відходів (ТПВ) та виробництво і відпуск теплової енергії вже у складі комунального підприємства «Київтеплоенерго». Нагадаємо, що 1 серпня 2018 року сміттєспалювальний завод «Енергія» переходить в управління міста – КП «Київтеплоенерго». Також зауважимо, що 19 липня КМДА затвердив тариф для КП «Київтеплоенерго» на виробництво теплової енергії на установках із використанням альтернативних джерел енергії (у тому числі, і заводі «Енергія»). Нагадаємо, що раніше КП «Київтеплоенерго» отримало ліцензії на виробництво електричної та теплової енергії на ТЕЦ, генерацію теплової енергії на котельнях, транспортування та постачання теплової енергії, а також виробництво теплової енергії і переробку ТПВ на заводі «Енергія». Зазначимо, що ліцензією із переробки побутових відходів комунальне підприємство завершило повне коло з ліцензування усіх видів діяльності «Київтеплоенерго». Підприємство отримало усі необхідні ліцензії для забезпечення господарської діяльності, як того вимагала громада міста Києва.

💬 Последние комментарии
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .
Луна -2
Привет Роджер - ну во -первых благодаря твоей помощи и других здесь печатающих отзывы - нас здесь много -не я одна - Детективное агентство .. это только в детективах -которые я обожаю читать и смотреть фильмы.-вот и все -спасибо .. за идею но пользоваться ею хлопотно. и лучше я останусь инкогнито .