Экономикаgsminfo.com.ua10 февр.

Клієнтів Нової пошти попередили про затримку посилок

nk_hauz/-mt86qeypyqow5odbl5m.jpg

Клієнтів Нової Пошти попередили про те, що через сильні заморозки, хуртовини та ожеледиці можливі затримки посилок. Складні кліматичні умови будуть зберігатися практично на всій території нашої країни в найближчий тиждень, а можливо, і аж до кінця лютого. Так що компанія вважала за краще заздалегідь вибачитися за можливі незручності.

Кліматичні умови: головна причина затримки

Як повідомила «Нова пошта», на цьому тижні погодні умови в більшості областей нашої країни будуть дуже складними. На дорогах очікується ожеледиця, а також сніг та сильні хуртовини. Здається, зима нарешті прийшла по-справжньому, і якщо хтось цьому і зрадіє, то точно не ті, хто чекає своїх термінових посилок. На даний момент компанія намагається докладати максимум зусиль, щоб доставити все посилки та вантажі вчасно, однак заздалегідь попереджає про можливі проблеми.

Погодні умови стануть справжнім стрес-тестом для «Нової пошти». Компанія зовсім недавно запустила другу чергу КІТ – Київського інноваційного терміналу. Стверджувалося, що завдяки цьому посилки будуть доставлятися вдвічі швидше: швидкість обробки зросла до п’ятдесяти тисяч посилок в годину. Друга лінія КІТ оснащена найсучаснішим обладнанням, створеним нідерландською компанією Vanderlande. Тепер ми можемо побачити, чи дійсно так хороша ця розрекламована друга лінія, в умовах форс-мажорних обставин.

Як ми писали раніше, Нова пошта почала безкоштовно доставляти товари з популярних магазинів. Слід зазначити, що умови безкоштовної доставки залежать від кожного конкретного магазину, а не від самої «Нової Пошти». Тому, якщо вас цікавить дана послуга, рекомендуємо вам подивитися на сайті поштового оператора, на яких умовах потрібний вам магазин проводить безкоштовну доставку. Для цього клацніть по його логотипу у відповідному списку.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
А кто хнычет Шмуля? Отвечай ПОДДОНОК пердучий! Тильки ты да xoxлы ждуны панувания! Россия идёт семи-мильными шагами вперёд и в рот эбёт всякий продажный сброд! Вот дывись ТВАРЬ и завидуй МОЛЧА! «В Московском институте электронной техники запускают курсы по обучению студентов работе на новом российском!!! процессоре 1892ВА018 «Скиф», созданном зеленоградским научно-производственным центром «ЭЛВИС», - говорится в сообщении министерства.» Шмуля, як там с выпуском першого щирого процессора "Салоемодин" у версии пиндосмокчун лайт?
СПРОСИТЕ У БОРЬКИ ДЖОНСОНА.
А ЧТО, У МЕЛКОБРИТАНИИ НЕТ ПЛАНОВ ВОЙНЫ С РОССИЕЙ ? А ТО ЧТО ТВОРИТ МЕЛКОБРИТАНИЯ В ДУРКАИНЕ, ЭТО НЕ ВОЙНА УЖЕ?
Луна -2
Рука Москвы в плешивых головах У СБУ -Шников шурует. и ветром северным мозги им потихоньку полирует. А ветер северный с Москвы никак Не угомонится. Он полирует их мозги , смеется хорохорится. Он планы ихние ломает, в ЛИЦО "ПРЕДАТЕЛИ" КРИЧИТ. в мозгах опилки вымывает. О чем -то радостно свистит. Они уже своих сажают Не разбираясь, в том, кто виноват Кто прав. В аду им черти с радостью мешают В кипящую смолу святой ладан.
---
в биотуалет головой на майдане -вот ее место
Кот Матроскин
К пустой голове руку не прикладывают, Боря.
УСПЕТЬ НЕЛЬЗЯ ОПОЗДАТЬ...
уКРАИНЕ НУЖНО УСПЕТЬ НАЧАТЬ ВОЙНУ ПРОТИВ ДОНБАССА, ПОКА уКРАИНЦИ НЕ ПОЛУЧИЛИ ПЛАТЁЖКИ ЗА ЖКХ. ОТВЛЕЧЬ НУЖНО уКРАИНЦИВ, ЧТОБЫ НЕ ДУМАЛИ, ЧТО ЖИЗНЬ МОЖЕТ БЫТЬ ЕЩЁ ХУЖЕ ЧЕМ ЕСТЬ СЕЙЧАС...
РОССИЙСКИЙ СЛЕД НЕ НАШЛИ?
Ещё не нашли "российский" след? Ну, там не нашли удостоверений генералов ГРУ, татуировок на груди типа "За Родину! За Путина" ? А ведь половина протестующих балакала на мове "агрессора" !!!