Экономикаagronews.ua6 авг.

Компанії переходять на виробництво курей, що повільно ростуть

До 2026 року компаніям доведеться перейти від закупівлі порід птахів, які швидко ростуть, до таких, які ростуть розмірено. У червні компанія KFC взяла на себе зобов’язання щодо покращення якості курятини, яку продає в Європі. Це знаменує суттєві зміни для гіганта фаст-фуду, що приведуть до зміни орієнтації виробників та експортерів. У Великобританії, роздрібні торговці Marks & Spencer та Waitrose взяли на себе схожі зобов’язання на початку цього року, пише Meat-Inform. Зміни полягають у тому, що до 2026 року компаніям доведеться перейти від закупівлі порід птахів, які швидко ростуть, до таких, які ростуть розмірено, а на птахофабриках поголів’я матиме розташовуватись з розрахунку 30 кг / кв.м. Інші пристосування, які відносно поширені – принаймні у Західній Європі – включають наявність у приміщеннях, де утримують птахів, вікон та тюків. Деякі країни вже застосовують такі практики вирощування курей. У Франції приблизно чверть птахів вирощується повільніше, а у Великобританії цей показник становить близько 11%, включаючи вільний вигул та органіку. Хоча м’ясо птахів, вирощених в таких умовах є кориснішим для здоров’я людини, виробництво такого типу курятини завдає більше шкоди довкіллю, оскільки потребує більше ресурсів та продукує більше парникових газів.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Грозная и смелая ты в сети только! Говно майданушное, пи@дуй на украмправду, там твое место.
Елена
В твою засуну и скипетром затолкну, будешь до..уя пистеть.
Антиелена
Никто - это ты??? Ты, мля, сними свою корону и засунь ее себе в американскую жопу!
Елена
Узников совести там нет,у двигателей прогресса совести нет, яркий пример тому, Весёлый Роджер,он масенький двигателёк, микроскопический,а совести нет совсем,он узник алчности , чревоугодия и пьянства, ещё и похвалиться,что он такой боХатый,ну по сравнению с нищебродами,шо скажешь?если Бог решил наказать человека он лишает его разума,вот и результат,наш любимый Весёлый Роджер.
Елена
Тебя за дебила считаю точно,тут и к гадалке не ходи, двигатели прогресса,хе, долбоёб ты козлоослик, долбоёб
Елена
Не говори, никто не просил.
Елена
Это же двигатели прогресса,не может быть, Роджер так утверждает.Очередей за колбасой нет, всё в магазинах есть, счастье настало,это Роджер утверждает, всё это происки врагов.