Комуналка, курс долара і ціни - наскільки зростуть і коли
Экономикаglavred.info27 августа 2020

Комуналка, курс долара і ціни - наскільки зростуть і коли

Мінекономіки спрогнозувало, якими будуть курс гривні, інфляція та ціни на комуналку в Україні.

Міністерство економіки дало прогноз за основними економічними показниками на цей рік та наступні.

З хороших новин: ціни і курс долара в Україні повинні знизитися. З поганих: очікується різкий стрибок тарифів.

Так, Мінекономіки прогнозує інфляцію цього року на рівні 5,9% (грудень до грудня) – проти 11,6%, що планувалося спочатку.

Середньорічний курс долара оцінений у 27 грн/$ (раніше говорилося про 29,5 грн/$), а на кінець року курс долара до гривні очікується на позначці 28,3 грн/$.

У той же час очікується підвищення цін на газ для населення на 19% вже наступного року, в 2022-му – ще на 24%, а в 2023-му – ще на 6%. До кінця цього року змін чекати не варто, запевнили у відомстві.

Зростання цін на електроенергію для промпідприємств у наступні три роки повинне скласти 10%.

Централізоване водопостачання подорожчає вже цього року на 23% (плюс/мінус 5%), наступного – ще на 20% (з тим самим огріхом), у наступні два роки – на 11% і 5% відповідно. Аналогічно підскочать ціни і для централізованого водовідведення.

Раніше повідомлялося, що з 1 січня 2021 року всім українцям, які не встановили газові лічильники у своєму житлі, збільшать тариф на газ, оскільки норматив на використання "блакитного палива" стане втричі більшим.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..