КРЕДИТОРИ УКРАЇНИ НЕ ЗЛЯКАЛИСЯ ПОГРОЗИ ЯРЕСЬКО ЗАМОРОЗИТИ ВИПЛАТУ БОРГІВ
Экономикаfinbalance.com.ua14 июня 2015

КРЕДИТОРИ УКРАЇНИ НЕ ЗЛЯКАЛИСЯ ПОГРОЗИ ЯРЕСЬКО ЗАМОРОЗИТИ ВИПЛАТУ БОРГІВ

Спецкомітет кредиторів України не має наміру переглядати пропозицію для офіційного Києва щодо реструктуризації боргів, яка передбачає 10-річну пролонгацію кредитів та не передбачає списання частини заборгованості. Про це агентству Bloomberg повідомило джерело, знайоме з ходом переговорів.

Нагадаємо, що міністр фінансів Наталія Яресько публічно заявляла, що якщо переговори між Україною та кредиторами затягуватимуться (скажімо, до осені), Кабмін може скористатися правом, наданим йому Верховною Радою, та заморозити виплати по зовнішнім зобов’язанням. Cпецкомітет кредиторів на чолі з американським інвестфондом Franklin Templeton офіційно висловив «глибоку стурбованість» у зв’язку з такою позицією Мінфіну. Україна фактично відкинула вказану вище пропозицію кредиторів. По-перше, тому, що на думку української влади, без списання частини заборгованості Україні не вдасться досягти трьох цільових показників, визначених програмою співпраці з МВФ: - заощадження на зовнішніх платежах по боргових зобов’язаннях держави, гарантованих державою та суб’єктів господарювання державного сектору економіки на суму приблизно 15 млрд. дол. США за період реалізації програми МВФ (2015-2018 рр.); - забезпечення до 2020 р. співвідношення державний борг/ ВВП на рівні, не вище, ніж 71 % від ВВП (йдеться фактично про зниження держборгу з нинішніх понад 90% ВВП); - підтримання загальних потреб у фінансуванні бюджету за борговими операціями в середньому на рівні 10 % від ВВП (максимум 12% від ВВП на рік) в 2019–2025 рр. За даними джерел агентства Reuters і Bloomberg, Н. Яресько говорила кредиторам про необхідність списання 40% заборгованості України. Крім того, як наголошувала міністр фінансів України, для офіційного Києва неприйнятною є пропозиція кредиторів щодо використання на певному етапі (через кілька років) 8 млрд дол. із золотовалютних резервів НБУ, що суперечить чинному законодавству України (фактично борги Мінфіну перекладаються на Нацбанк, - ред.) та чинній програмі співпраці між Україною та МВФ (наріжним каменем якої є нарощування валютних резервів НБУ, - ред.). Додамо, що в п’ятницю з’явилася офіційна заява директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард про те, що навіть якщо Україні не вдасться досягти угоди з кредиторами щодо реструктуризації боргів і офіційний Київ не зможе обслуговувати свої фінансові зобов`язання, МВФ зможе надалі фінансово підтримувати Україну. Разом з тим К. Лагард наголосила, що для забезпечення фінансово-економічної стабільності в Україні та досягнення цільових показників, визначених програмою співпраці з МВФ, потрібні сильні позиції золотовалютних резервів НБУ. З огляду на це, резерви Нацбанку не можуть використовуватися для обслуговування боргів. Таким чином, МВФ фактично теж відкинув пропозицію приватних кредиторів України щодо реструктуризації боргів без списання частини заборгованості.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
3020
Как это чучело с серобуромалиновыми волосами, может об этом рассуждать, если в своей никчемной жизни ничего путнего не сделало, толком не работало. Типичная грантососка, низкокачественная чмошница.
Весёлый Роджер
Все беды из-за жадных до грошей - лентяев щирых xoxлoв! Коди вони копали Чёрное море (хотя копали него не сами, а явно по заказу москалей, тому що то море, до 15 века назвалось на ВСЕХ картах Европы – Русским морем). Так вот, как всегда схалтурили грэбанные щирые строители, ну в смысле - копатели, по плану должны були Крым Островом сделать, НО!!! подивитесь на карту – ну видно же!!! - НЕДОКОПАЛИ! И тоди щирюки як могли наЭбывали работодателей. Хибаж xoxлы! Ось воно як! Вы там хлопцы, сильно-то ны стрибайте - Сало не роняйте та обережно него ховайте, бо хероям убийцам детей - мало Сала!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
огого
см
ого
см
упс...
Игбун Хохлов
Какой Миргород? Вы же украйиньци. Мырмисто.
Авторские статьи
Экономика2 часа назад
На Украине ожидают острый дефицит свинины и сала
Экономика3 часа назад
$1500 за хрущевку. Как налоговая амнистия ударит по недвижимости украинцев и сколько нужно будет заплатить
Политика7 часов назад
Упреки Байдену и Путину. Разбор нового интервью Зеленского с обидами на Запад и Москву 2
Геополитика12 часов назад
"Две армии в одной связке": что задумали Россия и Белоруссия
Политика12 часов назад
Российский паспорт — всем соотечественникам. Украину встревожил проект Затулина
Видео12 часов назад
Утомленные саммитом. Предстояние. Д.Джангиров и Т.Незалежко
Политика14 часов назад
Издевательство над Украиной на саммите НАТО стало предостережением Прибалтике 1
Технологии15 часов назад
«Макет с завышенными характеристиками»: сможет ли Киев разработать тяжёлый беспилотник
Видео15 часов назад
Яков Кедми о встрече Путина и Байдена.