Экономикаkurs.com.ua31 июл.

Курс долара в серпні: прогноз аналітиків

nk_hauz/-mfralhqdlv729mpwf_q.jpg

Курс долара до гривні наприкінці липня 2021 року впав до мінімуму за останній рік. Фінансові аналітики очікують, що в серпні курс буде перебувати в межах 26,5 - 27,2 гривень за долар, повідомляє РБК-Україна.

У "ОТП Банку" не виключають, що валютний ринок у серпні може протестувати зону курсу в межах 26,5-26,6 гривень/долар. Тоді як в ІК Concorde Capital очікують, що до кінця серпня курс буде в діапазоні 27-27,2 гривень/Долар.

В "Ідея Банк" у свою чергу вважають, що курс наступного місяця закріпиться в коридорі 26,8-27,2 гривень/долар. І тільки у вересні, за словами директора департаменту казначейства "Ідея Банку" Ярослава Кабіна, коли зросте ділова активність,можливе збільшення котирувань до позначки 27-27, 5 гривень/долар.

Більш песимістичний сценарій для гривні можливий, наприклад, у разі нових обмежувальних заходів при повторному локдауні і зростанні котирувань у світі на енергоносії. "Але поки протягом усього літа ми бачимо, що пропозиція валюти перевищує попит і тільки завдяки зусиллям НБУ курс знаходиться в дуже вузькому коридорі протягом тривалого проміжку часу, - уточнив Кабмін.

Старший фінансовий аналітик групи ICU Тарас Котович вважає, що протягом серпня курс коливатиметься в межах 26,5-27 гривень/долар, завершивши місяць на рівні близько 27 гривень/долар. Незважаючи на те, що пропозиція валюти залишатиметься великою, НБУ викуповуватиме надлишки і не допустить швидкого зміцнення, прогнозує експерт.

Аналітик ІК Concorde Capital Євгенія Охтирко вважає, що в серпні, швидше за все, посилиться вплив психологічних факторів на валютний ринок. Деякі учасники, за її словами, в очікуванні зростання курсу в другому півріччі при наявності вільної гривні можуть почати купувати валюту про запас.

"Залишається відкритим питання отримання фінансування від МВФ. Можливі кадрові перестановки в НБУ та уряді. Ці фактори можуть вплинути на настрої на ринку, посилити девальваційні очікування, в результаті чого відновиться девальваційний тренд", - допускає вона.
💬 Последние комментарии
обезьяны всегда ищут крепкую ветку
так Песков прокомментировал идею Эрдогана "с глазу на глаз".
А что так можно было?
только в ЭТОЙ стране можно находясь в розыске у полиции, свободно бухать в ресторане «Царское село», у всех разыскивающих на виду, и особенно в разгар «вторжения Путина»... Американская хвалёная мафия "со сльозамы на очах" смотрит видосики и просто завидует😀
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?