«Кусто Агро» розширює напрямок садівництва і ягідництва
Экономикаagrotimes.ua27 февраля 2020

«Кусто Агро» розширює напрямок садівництва і ягідництва

Компанія «Кусто Агро» розширює площі під садовими та ягідними культурами: полуницею, смородиною та вишнею до 220 га.  

Про це повідомила директор дочірньої компанії «Альфабет Агро» Тетяна Резоненко, йдеться в повідомленні компанії.

«Підприємство« Альфабет Агро » вирощує ягоди в Житомирській області – екологічно чисті, по практиці органічного землеробства, і у Вінницькій області – за типовим принципом вирощування. Під ці культури відведено 220 га», – уточнили в компанії.

Зокрема, на Житомирщині в селах Володимирівка і Суємці будуть вирощувати полуницю і смородину. Тут є водойми для поливу цих культур.

«Підприємство планує вирощувати полуницю по трьом циклам протягом 15 років, смородину – 10 років, вишню – 15 років», – додали в компанії.

Реалізовувати плодово-ягідну продукцію планують у свіжому та замороженому видах.

У 2020 г. «Альфабет Агро» планує залучити до збору врожаю ягід близько 500 людей,  є домовленості з Баранівської ОТО і Калиновським центром зайнятості.

«Минулого року підприємство закупило імпортні саджанці, які дала можливість отримати хороший урожай. Більша частина врожаю пішла на заморозку, яку провели на Вінницькому підприємстві Fruktona VN, а також реалізували на внутрішньому ринку та серед працівників компанії. У 2020 році «Кусто Агро» розпочне експортувати свою продукцію», — підсумували в компанії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
До чего дошла Америка,она думает о высокой цене на нефть из которой верстается российский бюджет,так видите господа хорошие, Америка заботится о наполнении российской экономики деньгами и в итоге уровня жизни населения России.Слава Америке! Украине слава!Роджеру дополнительно флакон "Красной шапочки".
Елена
Пока больше двух не собираться, никаких стройных колон и дружных рядов, карантин.ха.За несоблюдение правил карантина предусмотрено наказание.Роджера это тоже касается,хотя кто с ним будет ходить, только попрошайки,ха.
Елена
Видать все места хазара исцеловал, исследователь экспериментатор тот князь был ещё тот,как Роджер к современному властелину земли русской,ха .
гость
Горестно - ты раньше писал... Что, новые слова в лексиконе правились? Вот так да!
гость
С америкосами мх же методами... Забавно... Сдрейфили, однако...
Макс
Как волка не корми, а он все в лес поглядывает!!!!
Кот Матроскин
"Куда хазара не целуй - везде жопа". Князь Святослав