Квитки на проїзд у першому класі "Інтерсіті+" подешевшають з листопада
Экономикаwww.unn.com.ua30 октября 2020

Квитки на проїзд у першому класі "Інтерсіті+" подешевшають з листопада

З 1 листопада квитки на проїзд у вагонах 1-го класу в "Інтерсіті+" внутрішнього сполучення подешевшають на 15%. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

"Укрзалізниця з 1 листопада 2020 року зменшує вартість проїзду у вагонах 1 класу швидкісних поїздів "Інтерсіті+" на 15% у внутрішньому сполученні", - сказав виконуючий обов’язки члена правління Укрзалізниці Олександр Перцовський.

Він зазначив, що вартість проїзду буде змінюватися не лише залежно від дати, а й дня тижня, у який пасажир здійснює подорож. Зокрема, дешевше користуватися вагоном 1-го класу швидкісного поїзда у вівторок, дорожче — у п’ятницю, оскільки діють різні коефіцієнти індексації тарифів. Крім того, при купівлі квитків у обидві сторони діє знижка 10%.

Вказано, що найбільше пасажири поїздів "Інтерсіті+" зможуть заощадити на вартості проїзду у вагонах 1-го класу, якщо купуватимуть квитки за 30 діб до дати відправлення поїзду.

“Загалом в Укрзалізниці впевнені, що після дії 15% знижки, вартість проїзду у вагонах 1-го класу "Інтерсіті+" стане конкурентнішою за авіатранспорт", - повідомили у пресслужбі.

Нагадаємо, з 25 жовтня поїзди Укрзалізниці курсують за зимовим графіком.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.
е
тюрьмы не пустые разумеется, а с "ростом" благосостояния народа с тотальным обнищанием будут еще больше заполняться простыми людьми, идущими на преступления из-за того что жрать нечего... назови хоть одного проворовавшегося чинушу Украины которого посадили за СЕМЬ лет после майдана.. НЕТУ ТАКИХ, и сколько бы ты тут не вещала на эту тему НИКОГО не посадили и не посадят
хи-хи
это болезнь
Мама миа
Мама миа - в дурку тебе надобно, пролечить свою больную и бедовую головушку..может легче станет - Какие на х-р пропагандисты идиото? дырявая твоя головушка? А почему трут твои коменты могу сказать -людям не нравятся твои злобствующие и презрительные комментарии.Чао дурачина -иид лечись ..Может попустит
ера
не зря мне бабушка говорила..."есть люди-г...но...ковырнешь...завоняет: так лючче не трогай их"...И...ПРАВДА