МАУ та SkyUp скасували найближчі рейси до Вірменії
Экономикаwww.ukrinform.ua04 октября 2020

МАУ та SkyUp скасували найближчі рейси до Вірменії

Авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» та SkyUp скасували рейси до столиці Вірменії Єревана 5 жовтня через загострення конфлікту в Нагірному Карабаху.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу МАУ та портал avianews.

Зокрема, у МАУ поінформували, що за підсумком ризиків було вирішено скасувати четвертий регулярний рейс Київ-Єреван PS611, запланований на понеділок, 5 жовтня, о 17:10 UTC.

"Наразі ми прийняли рішення про скасування рейсу 5 жовтня 2020 р. На превеликий жаль, ситуація в регіоні залишається нестабільною", - зазначили у пресслужбі авіакомпанії.

Водночас SkyUp оголосила про скасування рейсів Київ-Єреван 2 і 5 жовтня через застосування системи ППО поблизу столиці Вірменії.

"За таких умов авіаперевізник не може ставити під загрозу життя пасажирів. SkyUp продовжував виконувати рейси Київ-Єреван, доки це залишалося безпечним", — заявили в авіакомпанії.

Як повідомлялося, раніше авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» відтермінувала початок виконання рейсів до Баку до кінця жовтня через обмеження в’їзду на територію Азербайджану у зв’язку з черговим продовженням карантинних заходів.

Уранці 27 вересня Вірменія та Азербайджан поновили бойові дії у Нагірному Карабаху, взаємно звинувативши одне одного в обстрілі прикордонних територій та провокуванні насильства. Обидві країни оголосили воєнний стан та мобілізацію.

Написать комментарий