Экономикаgmk.center21 окт.

«Метінвест» виготовить 300 т сталі для будівництва будинку в Маріуполі

nk_hauz/-mk7coft23imty2p-eey.png

На виробництво металоконструкцій виділять 20 млн грн

Маріупольські меткомбінати «Азовсталь» і ММК ім. Ілліча поставлять 300 т сталі для будівництва багатоквартирного будинку в Маріуполі.

Стіни багатоповерхівки площею 7 тис. кв. м зведуть із залізобетону, що значно скоротить строки будівельно-монтажних робіт. Крім того, сталевий каркас можна посилити, реконструювати або розібрати наприкінці експлуатації. Це дає дому додаткові економічні та екологічні переваги.

«Мета цього будівництва – забезпечити соціально доступним житлом маріупольську молодь і працівників комунальних підприємств. Завдяки Групі «Метінвест» у Маріуполі вперше за довгі роки починається велике будівництво. Саме в нас побудують перший в Україні сталевий будинок, що символічно для головного міста металургів», – зазначив Вадим Бойченко, міський голова Маріуполя.

Вартість будівництва – близько 120 млн грн. «Метінвест» виділяє 20 млн грн на виготовлення металоконструкцій для дому.

Як повідомляв GMK Center, з 2010 року група «Метінвест» спрямувала 850 млн грн на соціальні інвестиції в Маріуполі. У ході круглого столу щодо спільного розвитку комплексу міських програм група підписала меморандум про співпрацю з муніципалітетом Маріуполя ще на шість років.

ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія групи «Метінвест». Основними акціонерами «Метінвесту» є група «СКМ» (71,24%) і «Смарт-холдинг» (23,76%), які спільно керують компанією.

За підсумками 2019 року Metinvest B.V. скоротила чистий прибуток на 71% в порівнянні з 2018-м – до $341 млн. Виручка у 2019 році становила $10,7 млрд, що на 9% менше, ніж минулого року.

💬 Последние комментарии
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .