«Метінвест» виготовить 300 т сталі для будівництва будинку в Маріуполі
Экономикаgmk.center21 октября 2020

«Метінвест» виготовить 300 т сталі для будівництва будинку в Маріуполі

На виробництво металоконструкцій виділять 20 млн грн

Маріупольські меткомбінати «Азовсталь» і ММК ім. Ілліча поставлять 300 т сталі для будівництва багатоквартирного будинку в Маріуполі.

Стіни багатоповерхівки площею 7 тис. кв. м зведуть із залізобетону, що значно скоротить строки будівельно-монтажних робіт. Крім того, сталевий каркас можна посилити, реконструювати або розібрати наприкінці експлуатації. Це дає дому додаткові економічні та екологічні переваги.

«Мета цього будівництва – забезпечити соціально доступним житлом маріупольську молодь і працівників комунальних підприємств. Завдяки Групі «Метінвест» у Маріуполі вперше за довгі роки починається велике будівництво. Саме в нас побудують перший в Україні сталевий будинок, що символічно для головного міста металургів», – зазначив Вадим Бойченко, міський голова Маріуполя.

Вартість будівництва – близько 120 млн грн. «Метінвест» виділяє 20 млн грн на виготовлення металоконструкцій для дому.

Як повідомляв GMK Center, з 2010 року група «Метінвест» спрямувала 850 млн грн на соціальні інвестиції в Маріуполі. У ході круглого столу щодо спільного розвитку комплексу міських програм група підписала меморандум про співпрацю з муніципалітетом Маріуполя ще на шість років.

ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія групи «Метінвест». Основними акціонерами «Метінвесту» є група «СКМ» (71,24%) і «Смарт-холдинг» (23,76%), які спільно керують компанією.

За підсумками 2019 року Metinvest B.V. скоротила чистий прибуток на 71% в порівнянні з 2018-м – до $341 млн. Виручка у 2019 році становила $10,7 млрд, що на 9% менше, ніж минулого року.

Написать комментарий