Мінекономіки готує макропрогноз на 2022-2024 роки
Экономикаwww.ukrinform.ua06 февраля 2021

Мінекономіки готує макропрогноз на 2022-2024 роки

Мінекономіки розпочало роботу над розробленням чергового Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2022-2024 роки.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Урядовий портал.

"Перший етап розроблення проєкту Прогнозу передбачає формування сценарних умов та їх розгляд співвиконавцями (ЦОВВ та державними органами)", - йдеться у повідомленні.

Дані сценарні умови, що відповідно до порядку розроблення проєкту Прогнозу були 1 лютого направлені співвиконавцям, є попередніми і в подальшому при формуванні прогнозу будуть уточнені.

Дані припущення розраховані з урахуванням останніх тенденцій, які сформовані на світовому та внутрішньому ринках.

Фінальні прогнози будуть включати також коригування відповідно до останніх рішень Офісу Президента, уряду і парламенту щодо захисту населення від зростання цін на енергоносії, зазначається в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, 1 січня в Україні зросли тарифи на газ та його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв’язку зі зростанням тарифів відбулася низка протестів у різних регіонах.

29 січня Верховна Рада ухвалила зміни до держбюджету, що передбачають виділення 1,4 млрд грн компенсацій для громадян із електроопаленням.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Елена, это речь о твоей супер-пупер Америке или есть еще какая-то?))) Ты тут недавно вовсю доказывала то что американская армия сама-самая.. и? прокомментируй статью, трепло...
е
а ты хоть на один вопрос сама ответила? вечный перевод тем и оскорбления.. хотя чего еще ожидать от тупой дуры
Елена
Ответа вижу нет, всё как обычно.
Одесситка
Харьковчане, не молчите! Завтра эта дрянь может еще кого-то убить.
Луна-2
Привет Рокуча щирого гавна лечится пулей или нет кулей у лоба -так говорил знаменитый вор -по кличке сЕНЯ -КРОЛИК ..нО.. МНЕ ЕЕ ЖАЛКО .. оНА ЖЕ НЕ ВИНОВАТА ЧТО У НЕЕ ТАКИЕ ПРИШИБЛЕННЫЕ МОЗГИ.)))))
Луна-2
Да я против, потому что это противоестественно, замуж за мужика.... думаю, что и Роджер не согласится, на такое заманчивое предложение исходящее из твоих губочек
Весёлый Роджер
НЕ ПРАВА ты! Да, привет Луночка! НЕ выбьешь! Бо не из чего - вместо мозгов, куча щирого гивна! Только осиновый кол поможет, да поглубже него загнать!