Экономикаfbc.uaJun 27

Міненерго ініціює збереження старих тарифів на електроенергію

nk_hauz/-md8n1v3nipqnbukv_7w.jpg

Міністерство енергетики виступило з ініціативою, яка полягає у збереженні чинного рівня тарифів на електричну енергію для населення шляхом продовження дії ПСО (покладання спецобов’язків на учасників енергоринку) до 1 серпня поточного року.

За інформацією прес-служби Міненерго, новий механізм спецобов’язків покликаний стати на захисті соціально вразливих верств населення завдяки зниженню і прогнозованості тарифу, дасть можливість підприємствам модернізувати виробничі потужності і забезпечить стабільну роботу.

У відомстві зазначили, що у травні-червні ситуація на енергоринку спотворила адекватне прогнозування механізму фінансово стабільної діяльності для учасників ПСО – через що неодноразово закликали Нацкомісію з держрегулювання у сферах енергетики і комунпослуг терміново відреагувати. Від регулятора чекають ухвалення рішень, які стабілізують ринок. Як очікується, у першій половині липня мають з’явитися добрі результати, наголосили у Міненерго.

Нагадаємо, що в Нацкомісії з держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг очікують в цьому році подорожчання виробленої електроенергії з поновлюваних джерел енергії на 24% в порівнянні з минулим роком – до 51 млрд 260 млн грн. Сума буде вдвічі вище в порівнянні з 2019-м (24 млрд 480 млн грн).

Раніше повідомлялося, що державні вугільні підприємства за період 2019-2020 років заборгували держпідприємству «Регіональні електричні мережі» 186,4 млн грн. Відомо, що підприємство «РЕМ» звернулося до Ради національної безпеки і оборони України з приводу критичної ситуації, яка склалася через відсутність урядового рішення щодо проблемних боргів за постачання електрики шахтам.

💬 Последние комментарии
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Польша пошла по наклонной вниз. Все должно закончиться депортацией поляков в Сибирь, на их историческую родину. Польша, уходи!
Весёлый Роджер
Щоб было файно щирюку свидомому думувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн, у ширых скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливая воду, гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
Весёлый Роджер
Что значит ВРАТЬ? ЭЙ мразь брехливая Шмуля, ты не приписывай другим свои привычки!!! Эй подлая тварь - я же НИКОГДА НЕ ПРАВЛЮ твои комменты!!! Я же не пархатый бандеровец як ты, а клятый москаль -" мне Заратустра не позволяет... "
Авторские статьи
Авторские статьи3ч. назад
Первое применение "Bayraktar" на Донбассе инсценировка от Квартал-​95
Авторские статьи11ч. назад
Эрдоган, Путин-Беннет и кризис Европы. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи12ч. назад
Занимательная (ироничная) экономика = поучительная культурология и даже местами интересная антропология
Авторские статьи12ч. назад
Китайский ребус. Почему украинские власти боятся, что Америка их «бросает»
Авторские статьи15ч. назад
Уголь не из России ждать 10 месяцев. А холодно сейчас. Юрий Гаврилечко
Авторские статьи16ч. назад
«Вы все врете!». Литва «наехала» на Украину за упрек в покупке белорусского электричества 2
Авторские статьи16ч. назад
Европа готова украсть у Крыма скифское золото для Киева
Авторские статьи16ч. назад
«Идёт зондирование почвы»: почему на Украине заговорили о смене формы правления
Авторские статьи16ч. назад
Великий стратег начинает?