Экономикаwww.ukrinform.ua27 мар.

Мінінфраструктури пропонує надати 500 мільйонів підтримки українським авіаперевізникам

nk_hauz/-mwfzvjwlnp4y2i9zn1b.jpg

Міністерство інфраструктури пропонує надати 500 млн грн підтримки українським авіаційним компаніям.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій під час онлайн-зустрічі з Європейською бізнес-асоціацією.

"Ми напрацювали відповідні рішення. Знову ж, не ми, на жаль, є розпорядниками бюджетних програм. Ми навіть знайшли джерело, де можна залучити 500 млн грн для тих українських національних перевізників, які постраждали, які виконували евакуаційні рейси", - розповів міністр.

За його словами, ця сума дозволить частково компенсувати витрати на аеропортові та аеронавігаційні збори.

Як повідомлялося, у березні 2020 року Україна тимчасово зупинила в рамках карантинних заходів через пандемію COVID-19 авіасполучення. З 5 червня минулого року в Україні відновили внутрішнє авіасполучення і 15 червня – міжнародне.

Українські авіакомпанії торік виконали 49 733 польоти, що на 54,7 % менше, ніж за 2019 рік.

💬 Последние комментарии
Каменяр
А що, назвати ХУЙЛО хуйлом, не вистачає сміливості?
Каменяр
Вже якась рускоязычная челюсть під НІКОМ "Каменяр" почала гадити на цьому порталі. Це знайома для всього світу рожа РУССКОГО МИРА, а для українців - знайома і поготів. Крім підлоти і гадості від русскоязычных челюстей більше нема чого очікувати
Каменяр
Пуйло, дай газу! бо нема чем сраку помыть... Вдруг завтра секс на Гей-п0раде, а я усратый
Остапа Бендера
это называется "Крысинный Король" - древняя русская экологически чистая технология по избавлению от грызунов в доме... ловили старую крысу , сажали в бочку и не кормили месяц, после чего начинали кормить живыми мшами и крсятами - крыса с голоду жрала своих и ещё через месяц её выпускали на волю... через пару недель жильё было очищено от грызунов, а старая крыса-"Король" умирала от голода
---
прикиньте если они будут иметь право голосовать,,,,,,
Зеля
Это всё равно что обеспеченному челу, который одевается в бутиках, клубная карта дешёвого секонд хенда с продажей на вес.
---
не используй газ-он все равно российский. не используй электричество-российское,не используй бензин ,соляру-российские.Не будешь стять на коленях и будешь гидным и счастливым.И холодным,голодным-на чем жрать готовить будешь?