Экономикаwww.ukrinform.ua12 июн.

Мінінфраструктури розробило концепцію створення національної авіакомпанії

nk_hauz/-m9ze45fy_wdwbafpxor.jpg

У Міністерстві інфраструктури вже розробили концепцію створення державної авіакомпанії і наразі працюють над бізнес-планом.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль поінформував під час пресконференції на тему "100 днів уряду", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На сьогодні розроблена профільним міністерством концепція створення такого національного авіаперевізника з залученням КБ "Антонов" і частини аеропортів, тобто із залученням всіх зацікавлених сторін", - сказав Шмигаль.

Він зауважив, що наразі триває робота над бізнес-планом, а також обгворюються джерела фінансування для створення національного авіаперевізника.

Прем'єр-міністр підкреслив, що створення такої компанії перш за все згенерує додаткові робочі місця, і не лише в авіаційній галузі, а і в супутніх галузях.

"Це абсолютно реалістичне завдання, яке не є якимось захмарним проєктом. Це той проєкт, який в багатьох державах реалізований, і ми теж його реалізуємо. Взагалі, в кризовий час і при кризі авіаперевізної галузі це хороша можливість для України створити державного авіаперевізника, який дасть відповідний рівень і якості, і ціни на послуги", - зазначив Шмигаль.

Він додав, що створення такої компанії дозволить забезпечити роботою вітчизняних виробників літаків.

Як повідомляв Укрінформ, у квітні 2020 року Президент України Володимир Зеленський заявив про плани створити сучасну державну авіакомпанію - на рівні Turkish Airlines або "Сінгапурських авіаліній".

💬 Последние комментарии
Гость
Каменяр - пIдарас
Гость
Пока плавающий гроб
Весёлый Роджер
Вот Шмуля, учись у молодых щирых рагуль! Реклама - двигатель Эбли! А ты молчишь про свои секс услуги на дешёвой АЗС! Ты попроси Луночку, она тебе напишет - отвечаю - будэ ЖЕСТЬ!
Весёлый Роджер
Супер!!! Ты наша поэтесса!
Весёлый Роджер
Шановний "е" - с ежами напряжёнка. Все гады попрятались у норы, два часа искал по лесу - ни одного. Остались бобры - но тут другая напасть, вода ледяная да и лёд уже, не буду писать чем его прорубал, щоб Шмуля спокойно спал. Вот так москали похано и живуть, хлеба нету ни фуя - сухари жують! А знаешь як москали ваше пЫво звуть? :-))
Весёлый Роджер
Я не верю своим глазам? Это ты чаривница? Или кто-то вже пид тебя тут закосил? Ну ка проверим - Как твоя Вторая прививка от кори?
Весёлый Роджер
Не збрехал хлопец! Уважаю! Действительно у пиндосов ыщо и КГБ во всю народ сажаить, та ПолитБюро ЦК КПСС заседает, да и Красный стяг над Кремлём, ветер развивает! «"Whatever we do will be done as a part of an international community. The best case though is that we won't see an incursion by the Soviet Union into the Ukraine," Austin said» - Reuters.com Ллойд Джеймс О́стин III (англ. Lloyd James Austin III, 8 августа 1953,) генерал Армии США, Министр обороны США. Вроде и не старый, а такой Байданутый! Ну прямо они там, як у xoxлoв-щирюков, мудак на мудаке и мудаком погоняет! Короче, ховайтеся свидомые щирюки, москали идуть – а вот пиндосы ны!