Міністр Оржель спрогнозував зниження ціни на газ до 80 доларів за тисячу кубометрів
Экономикаnewformat.info27 февраля 2020

Міністр Оржель спрогнозував зниження ціни на газ до 80 доларів за тисячу кубометрів

Міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель заявив, що ціна газу влітку може впасти до $ 80 за 1 тисячу кубометрів.

Про це повідомляє Укрінформ. За словами міністра, зниження ціни може негативно вплинути на видобуток газу в Україні. 

«Цього літа ми очікуємо ціну на газ на рівні 80 доларів. Це означає, що буде дуже важко приймати рішення, щоб вкладати кошти в будь-яку здобич. Багато хто говорить, що на цьому падінні ринку треба вкладати гроші — в той же час багато компаній заморозили свої інвестиційні проекти «, — зазначив міністр.

Серед інших чинників, які негативно можуть вплинути на видобуток газу в нашій країні, Оржель виділив зменшення обсягів споживання та введення податків на вміст вуглецю.

«Це зменшує фінансову модель. При всьому бажанні підтримати і збільшити власний видобуток, такі сценарії знизять зацікавленість інвесторів. Думаю, що діяльність може зупинитися «, — припустив Оржель.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
-------------
инструкций толковых нет ни на одном языке. вот землю продают это проблема. В Украине многие двухяязычные и при желании получить перевод это очень просто.
Илья
Спасибо за добрые пожелания уважаемый. Уповаю на ваши способности. Шмулю нам не нать. Скучное создание.
Илья
Добрый вечер сударыня! Доброго здоровья Вам и вашим близким. И я с ним сталкивался раза два. Знатный зверюга! Но последнее время бегает от меня паршивец. А так иногда для души хочется потролить настоящего бандерлога. Обычно я этим ч чат рулетке занимаюсь , но сейчас времени нет. Теряю былую легкость.
DR RAKSHAN
Ви перебуваєте у фінансовій кризі, чи потрібні вам гроші для кращого рівня життя, чи ви в боргу і хочете продати свою нирку за гроші, сьогодні відвідайте нас, і ми здійснимо цю мрію про вашу, ми купуємо одну нирку за $600 000 доларів США ! Ви шукаєте можливість змінити свій рівень, звільнити себе від боргів і сказати «ні» бідності, чи шукаєте ви фінансовий прорив, чи шукаєте ви кошти виплатити ренту кредиту та вирішити іншу сімейну проблему, чи фінансово знижуєтесь? і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам гарну суму грошей для вашої нирки. Мене звуть доктор РАКШАН ДАІ. Я нефролог в РАКШАНСЬКИЙ ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я, Індія. Наша клініка спеціалізується на нирковій хірургії, і ми також проводимо лікування. Придбання та трансплантація нирок із відповідним донором Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейте Якщо ви зацікавлені у продажу чи купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами через нашу електронну пошту: rakshanhealthcenter@gmail.com Привітання ДР РАКШАН
Людмила
Как бы цирроз не прихватил тех, кто совесть за деньги продаёт.
Весёлый Роджер
Шановний Гость, категорически с вами не согласен! Никакие там не Майданоты, там самые натуральные Муданоидные майдауны! Или продажные щирые эуропеиды! Воны за 10 грн продали бы и тату и мати, тильки некому покапати! Когда меня спрашивают, что такое xoxломразь, типа нашего Шмули_Елен, я всегда даю вот эту ссылку - https://youtu.be/PBl35AoOw84
Луна-2
Сударь не жалейте он появится здесь не раз_ трусливое ничтожество, ненавидящее РОССИЮ И ЖЕЛАЮЩЕЕ ЕЙ ЗЛО Я с ним не раз пресекалась ...
Авторские статьи