Экономикаsuspilne.media28 мар.

Мінрегіон анонсував перевірку всіх українських АЗС

nk_hauz/-mwo4wjoa8ec5qbny68b.jpg

У Міністерстві розвитку громад та територій заявляють, що щорічно Україна втрачає мільярди через нелегальні автозаправні станції. У зв’язку з цим відомство ініціює перевірку всіх АЗС.

Про це сказав очільник міністерства Олексій Чернишов під час зустрічі з керівництвом Нафтогазової асоціації України та з представниками мереж автозаправних станцій, передає пресслужба Мінрегіону.

"У результаті спільної роботи повинна бути припинена діяльність усіх нелегальних автозаправних станцій. Триває робота щодо виявлення незаконного обігу пального. Всі АЗС в Україні пройдуть перевірку", — попередив Чернишов.

У міністерстві зазначили, що в кожній області нині працюють міжвідомчі групи з метою припинення нелегального обігу пального. Очільник Мінрегіону додав, що стратегічними завданнями відомства є закриття тіньового ринку палива, підтримка прозорої фіскалізації, а також створення умов для прогнозування цін на паливо.

Що відомо

На Рівненщині з початку року провели 33 перевірки з детінізації паливного бізнесу.

За даними Держслужби України з питань праці, у 2020 році на Рівненщині викрили 160 нелегальних АЗС. Завдяки цьому до бюджету надійшло понад 227 мільйонів гривень акцизного податку, що на 13,7% більше рівня 2019 року.

У березні на Кіровоградщині припинили незаконну роботу заводу з виготовлення бензину та дизпалива.

У Луцьку викрили незаконний склад пально-мастильних матеріалів, де зберігали та продавали дизельне пальне та бензин без документів та сертифікатів якості.