Мінрегіон провів термомодернізацію свого будинку в рамках пілотного проекту
Экономикаua.interfax.com.ua09 сентября 2020

Мінрегіон провів термомодернізацію свого будинку в рамках пілотного проекту

Міністерство розвитку громад і територій представило результати термомодернізації свого будинку в рамках пілотного проекту з просування енергоефективності, повідомила прес-служба міністерства у вівторок.

"Це справді показовий проект, який поєднав у собі не лише технічне оновлення систем опалення, вентиляції, утеплення, а і прогресивне впровадження новітніх рішень у вигляді фасадної сонячної електростанції та системи "розумний будинок". Хочу також зауважити, що цей проект впроваджено із повагою до історичних цінностей, адже будівля Мінрегіону розміщена в історичному центрі Києва", - наводить прес-служба слова міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова.

Згідно з повідомленням, проведена термомодернізація дасть змогу економити до чверті використовуваних енергоресурсів щорічно.

Міністерство також уклало угоду про співпрацю з німецькою урядовою компанією GIZ про реалізацію п'ятирічного проекту вартістю EUR12,45 млн із просування енергоефективності в Україні та імплементації 27-ї Директиви Європейського Союзу про енергоефективність. Донорами виступають уряди Німеччини та Швейцарії.

"Ми переконані, що цей пілотний проект - гідний приклад не лише для інших центральних органів виконавчої влади, а й власникам житлових будинків, адже основний стимул впроваджувати енергоефективні заходи для населення - можливість економити ресурси і менше платити за комунальні послуги, проживаючи при цьому в комфортних умовах", - зазначила у повідомленні заступник директора проекту GIZ Іма Хренова-Шимкіна.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Роджер- Зачетный виршомаз! Браво !
Весёлый Роджер
«На майдане становится тише, Тает быстрое время чудес. До свиданья воскресший Бандера, Возвращайся в загробный свой лес. До свиданье майдан до свиданье, Европейское счастье прощай! Пожелай скакунам на прощанье, Печенюшек с сальцом, пожелай! приспів: Расстаёмся друзья, остаётся в дупе злоба, Под себя, зачем было нам срать - печенюшки от Нуланд не брать! Надо было терпеть - печенюшки от Нуланд не есть! До свиданья Москва, до свиданья И работа в России - прощай, Пожелай нам смокчать на прощанье, У пиндосов, тупых, пожелай! приспів. (С)»
ера
Женщина, поющая с чужого голоса....Спасибо...ПРОСВЯТИЛ...
Гость
Не гадь петро
уКРЫ ЗАВИДУЮТ
укры завидуют что у Великой России есть Лидер Страны, а в украине - пидор сраный кэруэ краиною. И не один он там такой!
Кот Матроскин
Производство остановить, производителей расстрелять. Или я чего-то не понял?
е
ха, только дошло?? такие как ты за это скакали на майдане.. теперь кушайте не обляпайтесь
Авторские статьи