Мінсоцполітики планує відмовитися від послуг «Укрпошти» з доставки пенсій
Экономикаua.news30 марта 2021

Мінсоцполітики планує відмовитися від послуг «Укрпошти» з доставки пенсій

«Укрпошта» домоглася чергового підвищення тарифу на доставку пенсій – з 60 до 100 гривень за одну пенсію. У Мінсоцполітики у відповідь хочуть знайти нового постачальника через конкурс.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів міністр соціальної політики Марина Лазебна. За її словами, Міністерство соціальної політики і Міністерство інфраструктури підвищать тарифи на доставку пенсій «Укрпоштою», в результаті вартість доставки однієї пенсії виросте з 60 до понад 100 гривень. Міністр нагадала, що з 2004 по 2021 рік середня ціна доставки однієї пенсії виросла з 3,12 до 60 гривень. Так, попередній уряд уже підвищував тарифи, в середньому на 45%.

Наразі 31 березня 2021 Пенсійний фонд України (ПФУ) повинен підписати новий договір з «Укрпоштою», а через  неї виплати отримують 35% українських пенсіонерів. В майбутньому частину з них Мінсоцполітики хоче перевести на обслуговування до банківських установ. Для решти Мінсоцполітики на конкурсній основі вибере нову організацію, яка змогла б доставляти і виплачувати пенсії. «Але поки цього немає, ми все ж будемо просити Укрпошту», – уточнила Лазебна.

Нагадаємо, у 2018 році «Укрпошта» заявила про збитки на 1 млрд грн через надання Пенсійному фонду послуги доставки пенсій за тарифом 2004 року, що покриває лише 60% її собівартості.

Гендиректор підприємства Ігор Смілянський пригрозив, що оператор може припинити доставку пенсій населенню.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
60 лет минитмену
Так держать-Америга вперед! Шышыа самая сильная армия в Мире Талибов и моджахедов. А ха ха ха ха.
Жесть
Чел который ничего не сделал- только изменял королеве получит Памятник. А ха ха ха.
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.