Экономикаfbc.ua7 мар.

Митна інфраструктура вимагає 5-10 млрд гривень вкладень

nk_hauz/-mv8bcqrsmn5zrpd2vkg.jpg

У керівництві Державної митної служби заявляють, що на оновлення інфраструктури відомства потребують 5-10 млрд гривень держінвестицій, а держбюджетом- 2021 передбачено 465 млн грн.

Там зазначають, що кошти необхідні для того, щоб у десять разів підвищити контроль у тіньовому секторі – до 650 тисяч оглядів. Мовляв, нинішні засоби не здатні впоратися з таким навантаженням. Необхідний перехід на ІТ-продукти, новітні системи сканування та зважування.

У відомстві зауважуть, що ці кошти мають окупитися, адже, за підрахунками, оновлення техзасобів принесе до бюджету 100 мільярдів гривень протягом трьох років.

За оцінками Держмитслужби, щорічний тіньовий ринок суб’єктів ЗЕД оцінюють у майже 2 млрд доларів, йдеться про більш ніж 200 тисяч суб’єктів господарювання.

Раніше ми повідомляли, що уряд планує кадрові зміни на регіональній митниці.

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.