Міжнародні резерви України склали понад 28 млрд доларів
Экономикаfbc.ua23 декабря 2020

Міжнародні резерви України склали понад 28 млрд доларів

Понад $ 28 млрд склали міжнародні резерви України, що на 7,3% більше, ніж станом на 1 грудня 2020 року. Про це повідомили в Раді Національного банку України.

“Загалом, міжнародні резерви НБУ зросли до понад $ 28 млрд, що є найвищим значенням з серпня 2020 року”, – розповів голова Ради НБУ.

Відомо, що додатковою підтримкою міжнародних резервів НБУ буде успішне завершення першого перегляду угоди з МВФ в форматі stand-by, яке почалося на цьому тижні в дистанційному форматі.

Нагадаємо, що в НБУ припускають, що для стримування існуючого інфляційного тиску потрібно буде міняти облікову ставку. Станом на зараз говорять про 6,5-7,5% проти існуючих зараз 6%, тобто підняти можуть 0,5-1,5 п.п. Монетарна політика, що проводиться зараз, передбачає такі дії для поліпшення.

Раніше повідомлялося, що Нацбанк заявив про ризики невиконання плану доходів для кошторису країни на 2021. Кажуть – потрібно скорегувати мінімум прибутку самого НБУ. Адже план з відрахувань фінустанови в бюджет завищили приблизно на 10 млрд грн.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии