Экономикаzik.uaOct 8

Міжнародні резерви України у вересні впали на 8,7% через виплати за держборгом і інтервенції, - НБУ

nk_hauz/-mj3m7740omy_dfr-lom.jpg

Одна з причин - операції уряду з управління державним боргом

Міжнародні резерви України зменшились на 8,7% з огляду на проходження періоду пікових боргових виплат за зовнішніми зобов’язаннями держави. Про це повідомила пресслужба Національного банку України.

У Нацбанку таку тенденцію пояснили трьома факторами. По-перше, операції уряду з управління державним боргом. Так, у вересні 2 664,8 млн доларів пішли на обслуговування та погашення державного та гарантованого державою боргу.

По-друге, у вересні попит на валюту перевищував пропозицію унаслідок пожвавлення ділової активності. У зв’язку з цим, НБУ виходив на ринок з інтервенціями з продажу валюти, які за підсумками місяця становили 231,5 млн доларів.

"В окремі дні, коли на ринку спостерігалася надлишкова пропозиція валюти, Національний банк поповнював резерви і в межах таких інтервенцій придбав 34 млн дол. США", - йдеться в повідомленні.

По-третє, переоцінка фінансових інструментів (унаслідок зміни ринкової вартості та курсів валют). У минулому місяці їхня вартість зменшилася на 105,7 млн доларів.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що у липні Міжнародні резерви України зросли на 300 мільйонів доларів.

💬 Последние комментарии
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!
У НИХ БУТСЫ НЕ ТОЙ СИСТЕМЫ !!!
Шахтарь и Динамо за 6 матчей в Лиге Чемпионов не забили ни одного гола !!!
Алоха
А если бы не жидо-большевики, то ты и твой новый царь так бы и остались крепосными.