Экономикаua.news4 нояб.

Міжнародний аеропорт «Київ» продовжить злітно-посадкову смугу

nk_hauz/-mldiobrnznz6czwh620.jpg

Міжнародний аеропорт «Київ» продовжить злітно-посадкову смугу на 500 метрів. Процедура передбачена в рамках реконструкції посадкового майданчика з урахуванням вимог сучасних повітряних суден.

Передбачена реконструкція існуючої штучної злітно-посадкової смуги довжиною 2310 м з подовженням на 500 м, пише видання «Крила».

Відповідний тендер на розробку проектно-кошторисної документації був розміщений в системі держзакупівель. На період реконструкції будуть припинені всі рейси літаків. Реконструкцію проведуть з урахуванням навантажень від повітряних суден кодової букви «Е» і сучасних технологій будівництва.

«У проекті виконавець повинен передбачити, зокрема:

-конструкцію і несучу здатність аеродромних покриттів з урахуванням навантажень від ВС кодової букви «Е» і сучасних технологій будівництва;

-реконструкцію ШЗПС з подовженням і руліжні доріжки з геометричними параметрами покриттів відповідно до вимог для ВС кодової букви «Е»;

-обладнання нової ШЗПС інструментальної системою посадки ILS / DME по II категорії з МК пос 79 і по I і категорії з МК пос 259;

-установку радіолокаційної станції огляду льотного поля, встановлення допплерівського метеорологічного радіолокатора, обладнання нової ШЗПС метеорологічним обладнанням, будівництво радіомаяка DVOR / DME;

-обладнання нової ШЗПС світлотехнічними засобами посадки по II категорії;

-подовження патрульної дороги і огорожі », – йдеться в повідомленні.

На реконструкцію планують виділити 15 мільйонів гривень, а тендер запланований на 13 листопада. Він уже оголошений у виконання розпорядження КМДА.

Раніше фахівці Укрінфрапроекта підібрали чотири потенційні локації для будівництва нового аеропорту на Закарпатті. Це Мукачево, Хуст, села Середнє і Ратівці.

У Міжнародному аеропорту «Львів» прикордонники виявили забруднений радіацією прилад у вантажі, який слідував в Ригу.

Міністерство інфраструктури разом з фахівцями Міжнародної фінансової корпорації та ЄБРР завершило попередній аналіз можливості передачі в концесію деяких українських аеропортів.