Міжнародний трейдер Czarnikow започатковує співпрацю з українською компанією Entrypoint
Экономикаagravery.com13 января 2021

Міжнародний трейдер Czarnikow започатковує співпрацю з українською компанією Entrypoint

В умовах трансформації глобальних ринків британська компанія з забезпечення ланцюжків постачань Czarnikow зміцнює свої позиції у Східній Європі. Про це повідомляє прес-служба компанії. «Підписавши представницьку угоду з українською компанією Entrypoint, Czarnikow використовуватиме свою глобальну платформу для здійснення закупівель, постачання та фінансування харчових інгредієнтів та упаковок в Україні та навколишніх ринках Молдови, Грузії та Білорусі», — йдеться в повідомленні. Зауважимо, що Czarnikow добре відомий у світі завдяки своєму успішному 160-річному досвіду на світовому ринку цукру. В останні роки компанія розширяє свою діяльність на нові продукти, включаючи харчові інгредієнти, зокрема, молочні компоненти, підсолоджувачі, фруктові пасти, а також пакувальні матеріали. Слід додати, що ця діяльність відкрила нові можливості як для вже відомих клієнтів, так і для нових потенційних ринків збуту. Щоб максимально використати свій потенціал по всьому світу, Czarnikow співпрацює з партнерами, які на місцях розуміють потреби конкретних регіонів. «Бізнес-модель Czarnikow базується на переконанні, що прямий контакт з виробниками у комбінації з організацією ефективних глобальних ланцюжків постачань приносять найбільшу користь нашим клієнтам. Наша робота в регіоні, буде об'єднувати досвід команди Entrypoint в галузі харчової промисловості в Україні та на суміжних ринках, а також позиції Czarnikow у ефективній організації глобальних мереж постачань, фінансуванні та закупівлях. Разом ми надзвичайно раді розвивати наш спільний бізнес на цьому цінному ринку», — заявив Вільям Рук, член ради директорів Czarnikow та керівник напрямку інгредієнтів. За словами Миколи Ковальського, співзасновника Entrypoint, досвід та можливості команди компанії допоможуть розкрити потенціал Czarnikow для перспективних покупців в усьому регіоні. «Наша команда високо цінує нові можливості співпраці з Czarnikow щодо розширення дистрибуції високоякісних інгредієнтів та пакувальної продукції. Оскільки попит у нашому регіоні стає все більш різноманітним, Entrypoint зможе зв’язати Czarnikow та надійних кінцевих покупців. Ми впевнені, що наша співпраця з Czarnikow буде збільшуватися в розмірах та географії», — наголосив Ковальський. Нагадаємо, в ООН чекають на українських виробників харчової промисловості.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Поделись секретом. как можно быть молодой в 55 лет ? привет краса ты наша вумная...т
Елена
Это у кого-то дряхлеет,а у меня молодеет, здоровый образ жизни,правильная диета и маски,не шоу,ха,делают своё дело.ха.А козлоослик мерзавец.
Елена
Ты недоёбанный ротяку то закрыло, плод проститутки и наркомана,ха.
Луна-2
Так у них любовь - морковь )))) То почему бы ей и не держать его за руку)))
ЛУНА-2
Я не завидую Оле Поляковой- потому что операции и ботокс отравляют кожу она же колет ботокс каждый месяц - всасывая в себя медленный яд..И этот яд в определенном ко-ве может стоить ей жизни .. Так что завидовать тут нечему..СПЕЦИАЛЬНО - рАЗЪЯСНЕНИЕ ДЛЯ ТАКИХ КАК ТЫ ...
эта тварь помогла его убить
Вы реально дебилы ипи просто пропагандоны? Там даже на видео видно что она держит за руку и не дает укрытся от киллера Вороненкова! Эта тварь 100% была в сговоре с заказчиком и организатором. А вот Вороненков повелся на эту пизду и в итоге поплатился жизнью.
Луна-2
Да ну аж прямо -таки завидки берут )))) дурачина .. ты...смешной .и злой..