Экономикаgsminfo.com.ua16 апр.

Monobank розповів, в яких випадках передає дані в податкову

nk_hauz/-mymaqtgeat1lhqnnrtx.jpg

Через буревій емоцій, викликаних повідомленням клієнта великого українського банку Monobank про те, що фінустанова передає дані про користувачів в податкову, представники організації зробили неприємну заяву. З’ясувалося, що «Монобанк» дійсно передає відомості про своїх клієнтів податковим інспекторам, проте в строго визначених законом випадках.

Все почалося з однієї людини, яка побачила, що її недавно відкрита картка «Монобанк» сама по собі була відображена в кабінеті платника податків на сайті Державної податкової служби. Він не передавав цих даних в ДПС, тому вирішив, що банк «зливає» відомості, не повідомляючи про це користувачеві. Своїми думками він поділився на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, де пост моментально підхопили інші учасники спільноти і почалася запекла дискусія в коментарях.

Через деякий час «до вечірки» приєднався представник банку. Він заявив, що «Монобанк», як і інші українські фінустанови, зобов’язаний надавати в податкову відомості про кожну відкриту картку платника податків (в даному випадку – ФОП), причому не тільки підприємницької, а й особистої. Однак банк повідомляє лише про факт відкриття рахунку, що стосується руху коштів по ній, то це до сих пір є таємницею для перевіряючих служб. Також фінустанови повідомляють податкову про те, що фізична особа помістила в банк депозит, більш того – розкриваються навіть відомості про тип валюти, а також суму, яка зберігається на заощадженні.

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!