На будівництво прикордонної інфраструктури у Краковці виділять 6,9 мільйонів євро
Экономикаpravdatutlviv.com13 июля 2020

На будівництво прикордонної інфраструктури у Краковці виділять 6,9 мільйонів євро

Польща надасть Україні кредит для проєктування та будівництва в межах спільного пункту пропуску.

У пункті пропуску «Краківець» на Львівщині мають намір розбудувати інфраструктуру, розширити дорогу, розмежують смуги для легкового і вантажного руху.

Державної митної служби України повідомляє: “На пункті пропуску «Краківець» планується будівництво ділянки для легкового автотранспорту та автобусів з метою розмежування пасажирського та вантажного руху, а також відновлення існуючої інфраструктури пункту пропуску. Вартість робіт складає €6,9 млн”.

Додамо, що розмір кредиту не перевищує 100 мільйонів євро. І, як уточнює митна служба, 25 мільйонів скерують на розбудову пунктів пропуску.

До речі, 25 червня між Державна митна служба України підписала угоду на реконструкцію пункту пропуску для автомобільного сполучення «Шегині».

Нагадаємо, що на кордоні з Польщею виявили контрабанду на декілька мільйонів. Через пункт пропуску «Рава-Руська – Гребенне» з сусідньої держави на адресу благодійної організації з Херсону вантажівкою перевозили майже 18 тонн вживаного взуття під виглядом гуманітарної допомоги.

1 комментарий

Написать комментарий
  • мм
    13 июля 2020
    давно пора
    Ответить