На Франківщині планують розширити видобуток нафти та газу
Экономикаwww.golos-info.com04 июня 2020

На Франківщині планують розширити видобуток нафти та газу

ПАТ «Укрнафта» (структурний підрозділ нафтогазовидобувного управління «Надвірнанафтогаз») планує розширити видобування нафти та газу на Рудавецькому родовищі корисних копалин.

Планованою діяльністю передбачається продовження промислової розробки Рудавецького родовища корисних копалин (видобування нафти та газу розчиненого у нафті) площею 5,41 км2, пише Голос-Інфо з посиланням на Галичину.

Розширення меж ліцензійної ділянки планують провести на території Рожнятівського, Богородчанського районів Івано-Франківської області на землях Луквицької, Сливківської, Ясенівської сільських рад.

На території Рудавецького родовища пробурено 11 свердловин, з яких 4 діючі (3, 8, 9, 10); 7 ліквідованих – 6 з геологічних причин після експлуатаційного буріння (1; 4; 5; 6; 7;11) та одна ліквідована після експлуатації (2). З діючих свердловин дві експлуатуються ШГН, дві експлуатуються ЕВД.

Запланований видобуток вуглеводнів на рік становитиме: нафти – 1,255 тис. т, газу природного розчиненого у нафті – 0,353 млн. кубометрів.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності необхідно надсилати до Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської облдержадміністрації (76014, м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23 A, main@eco.if.gov.ua (0342) 52-61-50, Пліхтяк Андрій Дмитрович).

Написать комментарий