Экономикаagrotrend.com.uaOct 10

На Львівщині будують новий свинокомплекс повного циклу вирощування

nk_hauz/Hd208LDng.jpeg

Господарство зі Львівщини ТзОВ «Радехів Біо Ферм» будує новий свинокомплекс повного циклу вирощування потужністю 50 тис. голів свиней, у тому числі 2,5 тис. — свиноматок. Про це повідомили у Львівській ОДА.

Поетапне введення в експлуатацію цих потужностей заплановано на 2021-2022 рр.

Крім того, будує та реконструює тваринницькі приміщення на 24,4 тис. голів ТзОВ «Барком».

Як зазначається у повідомленні, сільгосппідприємства Львівської обл. демонструють позитивну динаміку у валовому виробництві м’яса всіх видів — загальне виробництво зросло на 24,3%.

За вісім місяців 2021 р. вироблено 22,1 тис. т (+25,5% до аналогічного періоду минулого року), що становить 28% у валовому виробництві м’яса в області.

На 1 вересня на Львівщині загалом утримується  464,1 тис. голів свиней — на 20% більше, як порівняти з аналогічним періодом минулого року. Зокрема, сільгосппідприємства наростили поголів’я на 46,8%. Вони використовують генетику та технології провідних компаній Данії, Чехії, Франції, Канади та покращені породи вітчизняних господарств.

Розведенням, вирощуванням і відгодівлею свиней у області займаються 105 суб’єктів господарювання. Так, 22 юрособи утримують понад 1 тис. голів свиней. Фізособи-підприємці утримують 100-500 голів свиней.

💬 Последние комментарии
Zyklon B
Новые самолёты вна украине взлетать уже не будут,ихде-коммунизировали.
е
Тищенко не твой брат?? он тут тоже недавно подобную чушь нес... про сало по 50, и говядину по 40-60 грн и даже за 20 он ее типа покупал на Бесарабке))))
е
ха, зеркало дать?)))) т.е. по ТВОИМ словам ты одинокая и НИКОМУ не нужная?)))
е
пока что ВСЕ видят что ТЕБЯ интересуют тут ТОЛЬКО события 20-100 летней давности, а но то КАК живет страна сейчас тебе мягко говоря НАПЛЕВАТЬ...впрочем как и на людей, населяющих ее..
Елена
Жадный и подлый и завистливый ты, ты козлоослик и не одинока,чтобы было понятно,и не 70 лет и всё что написал неправда.
Елена
Можно быть среди людей как в пустыне, одиноким и никому не нужым,чего он уделяет интернету столько времени?
Елена
А мы живём не только прошлым,а и настоящим,шо нравится система где человек человеку роджер?шо то я не удивлюсь в отношении тебя.
Авторские статьи