На Одещині фермери оцінили збитки від посухи у понад 570 мільйонів
Экономикаwww.ukrinform.ua04 июня 2020

На Одещині фермери оцінили збитки від посухи у понад 570 мільйонів

Сільгоспвиробники Татарбунарського району Одещини надали 235 актів про загибель посівів внаслідок посухи. Суму заподіяних збитків оцінили у 572 млн 399 тис. грн.

Про це повідомляє пресслужба Татарбунарської районної держадміністрації.

"До райдержадміністрації надано 235 актів обстеження та списання загиблих площ посівів. Повні пакети документів зібрали 59 сільгосптоваровиробників на загальну площу – 34 597 га, сума завданих збитків становить – 572 399 тис. грн", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в РДА, отримані від сільгосптоваровиробників матеріали будуть узагальнені й надані для експертного висновку до Одеської обласної державної адміністрації. На основі визначеного Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України пакету документів, які фіксують збитки і підтверджують факт стихійного лиха, можна буде отримати компенсацію з Резервного фонду бюджету.

Як повідомляв Укрінформ, на Одещині через посуху загинула практично половина посівів озимих зернових культур, хоча документально оформлено втрату лише третини озимини. Структурні підрозділи ОДА сформували подання на виділення фінансової допомоги постраждалим унаслідок загибелі врожаю фермерам з Резервного фонду держбюджету України. Втрати будуть компенсовані з розрахунку по 4,5 - 5 тис. грн за гектар.

2 комментария

Написать комментарий
 • ТАК ПРОЩЕ
  05 июня 2020
  ВОДУ НУЖНО БЫЛО БРАТЬ ИЗ КРЫМСКОГО КАНАЛА, А НЕ СЛИВАТЬ ЕЁ В ЧЁРНОЕ МОРЕ! СЛАБО БЫЛО ЭТО РЕАЛИЗОВАТЬ, А НЕ ПЛАКАТЬЯ В ЖИЛЕТКУ? ТАК ПРОЩЕ?
  Ответить
 • мм
  05 июня 2020
  На самом деле еще больше!!!
  Ответить
💬 Последние комментарии
Гость
И не будь хамом в самом себе и для самого себя...
Гость
И только так. И за "глубокую травму в связи с убийством Касема Сулеймани, приняла это решение, чтобы показать, что она применила хоть какие-то санкции против Америки…". ... а ведь "США совершили покушение в Багдаде, официально взяв на себя ответственность за убийство"... и "Иран ведь выдал ордер на арест Трампа, разве этого мало?".. И такое бывает.
Весёлый Роджер
Администратор ТакЪ держать!!! Дэбиллов и идиотов БЕЗЖАЛОСТНО удалять!!! "... мышку крепче сожми в кулак, неугомонный не дремлет враг!..." ( у него бессонница :-)))
Гость
И если поживём...
Весёлый Роджер
Шановний Мыколаичь, яки гарны у тоби слова! Прямо плакать хочется! А наш пропахандон Шмуля_Елен с труселями провисшими до колен, не выдержал тай вид перенапряга весь всрался тай даже без пэрэляка як поханая собака! Ось цэ дило – но треба добавить! Сало уронили – хероям убийцам мало! Даёшь нэбэсну сотню кожний день!
Гость
Нэнси Пелоси не будь глупой в самой себе...
Гость
Нэнси Пелоси помолчи в мужских делах...