На пшеничних біржах відбулося спекулятивне коригування цін
Экономикаagrotimes.ua29 мая 2021

На пшеничних біржах відбулося спекулятивне коригування цін

Вчора на світових біржах відбувалося спекулятивне коригування цін на пшеницю за підтримки різкого зростання ринку кукурудзи, хоча фундаментальні чинники накшталт значного обсягу пропозицій в новому сезоні та зниження темпів експорту продовжують тиснути на котирування.

Про це повідомляють аналітики електронної зернової біржи GrainTrade.

Липневі ф’ючерси на м’яку пашницю в Чикаго вперше за 9 торгових сесій, протягом яких вони втратили 21,58 $/т, розвернулися доверху, хоча й завдяки спекулянтам, які масово закривали короткі позиції та проводили купівлі. Ціни розігріває занепокоєння щодо долі посівів ярої пшениці на півночі Американських Рівнин, де наступного тижня очікується підвищення температур без опадів.

Експортні продажі пшениці врожаю-2020 з США за тиждень впали у 7,1 раз до 29,5 тис т, а загалом у сезоні сягнули 25,678 млн т, що на 4,1% поступається торішнім темпам. Експорт пшениці за тиждень становив доволі високі 529,3 тис т, а загалом у сезоні сягнув 24,1 млн т, і вочевидь до 1 червня досягти прогнозованих USDA 26,26 млн т не вдасться.

Форвардні продажі пшениці нового врожаю за тиждень зменшились на 24,8% до 373,8 тис т, а загалом вже склали 3,951 млн т, що на 30,2% перевищує аналогічний показник попереднього сезону.

Липневі ф’ючерси в США виросли:

на 10,20 $/т до 248,47 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,

на 10,10 $/т до 230,10 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,

на 13,41 $/т до 263,54 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

Французька пшениця у четвер також різко подорожчала. Але на відміну від Чикаго не завдяки спекулянтам, а завдяки активізації попиту з боку великих імпортерів. Ринок підтримали оголошені Саудівською Аравією та Тунісом закупівельні тендери, проте Туніс скасував тендер через зависокі ціни пропозицій, найнижча з яких складала 279,82 $/т C&F.

Вересневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю на MATIF виросли на 6 €/т до 212 €/т або 258,52 $/т.

Єврокомісія в четвер збільшила у порівнянні з квітневими оцінками прогноз врожаю м’якої пшениці в країнах ЄС-27 з 124,8 до 126,2 млн т, що на 6,5% перевищить показник 2020 р. Водночас прогноз експорту м’якої пшениці у 2021/22 МР залишили на рівні 30 млн т, що на 3 млн т перевищить прогноз на поточний сезон. Очікується, що кінцеві запаси м’якої пшениці в новому сезоні зменшаться з 11,4 до 10,8 млн т внаслідок збільшення внутрішнього споживання в ЄС, особливо фуражного зерна.

Після падіння на початку тижня вчора на біржі в Чикаго липневі ф’ючерси на чорноморську пшеницю виросли на 8 $/т до 259 $/т, а грудневі – на 7,5 $/т до 264 $/т.

Раніше ми писали, що закупівельні ціни на пшеницю старого та нового врожаю в портах впали до 233-240 $/т.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
огого
см
ого
см
упс...
Игбун Хохлов
Какой Миргород? Вы же украйиньци. Мырмисто.
Луна-2
Еврей уже второй раз в презиках ходит - Вальцман(Порошенко0 и Зеленский-ЕСТЬ В ЗАПАСЕ ТРЕТИЙ ЕВРЕЙ(эТИНЗОН)-Кличко ..Вот и получается -куда ни кинь , всюду гуано всплывает .
Технолог
Не той тепер Миргород, Хорол річка не та...
Авторские статьи
Экономикачас назад
На Украине ожидают острый дефицит свинины и сала
Экономика3 часа назад
$1500 за хрущевку. Как налоговая амнистия ударит по недвижимости украинцев и сколько нужно будет заплатить
Политика6 часов назад
Упреки Байдену и Путину. Разбор нового интервью Зеленского с обидами на Запад и Москву 2
Геополитика11 часов назад
"Две армии в одной связке": что задумали Россия и Белоруссия
Политика11 часов назад
Российский паспорт — всем соотечественникам. Украину встревожил проект Затулина
Видео12 часов назад
Утомленные саммитом. Предстояние. Д.Джангиров и Т.Незалежко
Политика13 часов назад
Издевательство над Украиной на саммите НАТО стало предостережением Прибалтике 1
Технологии14 часов назад
«Макет с завышенными характеристиками»: сможет ли Киев разработать тяжёлый беспилотник
Видео15 часов назад
Яков Кедми о встрече Путина и Байдена.