Экономикаwww.ukrinform.uaJun 11

На Українсько-італійському бізнес-форумі підписали двосторонні документи

nk_hauz/-mbr4gl4kg_girkbvdxh.jpg

Українсько-італійський бізнес-форум у Києві став майданчиком для укладення низки двосторонніх угод та нових масштабних проєктів.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Урядовий портал.

Як зазначається, під час форуму підписані чотири двосторонні документи. Зокрема, у присутності міністрів закордонних справ двох країн підписані меморандуми про взаєморозуміння між Радою експортерів та інвесторів при МЗС України та найпотужнішим об’єднанням промисловців і підприємців Італії “Confindustria Italia", а також між українським Офісом з розвитку підприємництва та експорту та Італійським торговим агентством, тощо.

У форумі взяли участь понад 30 компаній. В межах заходу відбулася низка перемовин між топменеджерами італійських та українських компаній.

Захід організований Радою експортерів та інвесторів при МЗС, посольством Італії в Україні, ТПП України та Confindustria у приміщенні Дипломатичної академії при МЗС із дотриманням карантинних обмежень.

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ) – майданчик, на якому МЗС акумулює інформацію про інвестиційні та торгівельні можливості з усього світу, а також сприяє налагодженню ділових контактів між українськими експортерами та імпортерами за кордоном.

Як повідомлялося, міністри закордонних справ України та Італії Дмитро Кулеба і Луїджі Ді Майо 10 червня відкрили в Києві Українсько-італійський бізнес-форум.

💬 Последние комментарии
Напиток питания
Британия всегде жила плохо. И в Эдвардианскую эпоху тоже. Но не везде. А лучше Британия стала жить после успехов жидо-большевиков.
Никогда еще Британия не жила так плохо как с президентом Путиным
ВЕЛИКАЯ!!! Британия голодает, трупы уже не хоронят, а просто сваливают в Темзу сотнями тысяч. Пандемия, нехватка рабочих сил и резкий рост цен на продукты питания и даже напитки...
Золотарь
Вот где укроледокол пригодится, купленный по сходной цене!
Моя твоя не понимаю
Почему министр обороны нигде не пригодился? А Гитлер бы сказал, что даже худший немецкий гинеколог в сто раз лучше, чем лучший российский специалист.
Агент Кремля Балдуин Балдуинов
Украинске Лайфхак - как заработать денег на Голливудских кинозвёздах, даже если ты даже как артист или режиссер полное гуано... Следствие уже установило, что выстрел произвел именно престарелый и слепой Болдуин. По словам шерифа, в момент выстрела осколки пули разлетелись по всей съемочной площадке и ранили более двухсот (200!!!) человек. Сейчас местный шериф расследует, как оружие оказалось заряжено настоящими патронами из зоны АТО и кто именно заряжал винтовку. вся оМириканскайа конница, вся Эувропейская рать, не может Петрова с Бошировым, в Голливудске пустыне поймать/найтить/наказать....
Мим
((😪
«Мы готовы…раздвинуть ноги»
Как министр обороны Европы Фундерляйн... оказалась ГИНЕКОЛОГОМ, ...плохим гинекологогом, который нигде непригодился