НА ВОЛИНІ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ ОТРИМАЛИ НА 21,5 % ПОДАТКОВИХ НАДХОДЖЕНЬ БІЛЬШЕ
Экономикаvolynonline.com13 мая 2021

НА ВОЛИНІ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ ОТРИМАЛИ НА 21,5 % ПОДАТКОВИХ НАДХОДЖЕНЬ БІЛЬШЕ

На Волині темпи податкових надходжень до місцевих бюджетів Волині стабільно перевищують минулорічні показники. Зокрема, у січні-квітні 2021 року громади області отримали в розпорядження понад 1,8 мільярда гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинські області.

Про це інформують у Сектор інформаційної взаємодії Головного управління  ДПС у Волинській області.

Сума залучених громадами податків на 21,5 % перевищує аналогічні показники минулого року. Це на 320,6 мільйона гривень більше, ніж торік.

«Серед чинників, що сприяють збільшенню податкових надходжень до бюджетів громад, — ефективний діалог з представниками соціально відповідального бізнесу  та якісний процес податкового адміністрування. Окрім бюджетоутворюючого ПДФО, фінансова спроможність громад значною мірою залежить від надходжень майнових податків», — наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Оскільки саме зараз триває процес формування і вручення громадянам податкових повідомлень-рішень про нараховану суму майнових податків, податкова служба Волині потребує максимально точної інформації від органів місцевого самоврядування про платників земельного податку і податку на нерухомість.

«Щорічно відбувається оновлення баз даних платників майнових податків. Окрім звірки з даними ДПС, яку мають право провести в податкових інспекціях громадяни, інформація від лідерів місцевого самоврядування  про платників майнових податків на території кожної конкретної громади, сприятиме більш ефективній організації податкового адміністрування фізичних осіб. У підсумку — ріст надходжень до бюджетів громад», — підкреслила Світлана Савчук.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Переведи будь так ласка, ведь у тобу у сраке е указка? "мы теперь наимося,будемо жэрты" - цэ на буковинском наречии? Шмуля у тоби у В.Вуйках е родичи? А шо за семь рокив ни куда ни пийшли, а тильки скачите як козлы на месте? Шо в следующие СТО рокив поскачите швыдчее? Это ответ ДЭБИЛА тупого для больных шизиков!
-----
Эй настальгильщик ответ дэ?
Весёлый Роджер
Сто раз тебе тут многие писали - не надо свои мечты другим приписывать! Я не виноват, шо ты непривитый и тому не можешь у маске працювати тай миньет брати! Сделай разрез на маске, вокрут разреза вышей свастикой щирую вышиванку! Нацики так и попрут до тебе, на твою "дешёвую" АЗС. Ну туда на травку, у грязную канавку!
Весёлый Роджер
Шмуля, "младой" ты наш дэбил 70-летний, косящий тут пид ДЮЖЕ "младую" 57-летнюю жинку, шо без ластиц тай без трусов! Таки, а не ты ли МУДАК только что писал про свою девственность: «4 копейки тогда,в 1985 электричество было, сколько сейчас?тогда бензин сорок и тридцать копеек было, сколько сейчас? сколько хлеб тогда стоил ,?16 и 20 копеек, сколько сейчас?не хочешь сравнить?газ балон большой 3,50….» Не ты? А кто? Твой напарник по цеху? Таки скажи ему що вин тоже МУДАК, раз даже не читает, шо его коллега-русофоб тут высерает!
Елена
За то тебя ебут и в сраку и в рот,и ты этому рад,хе.
Елена
Ну и тогда зачем ты сравниваешь?70 копеек был газ,ну и что? раньше баба дивкою була,була и сплыла,а я маладая и красивая Леночка,вот так,и не в труселях до колен,не свисти, свисток.
Елена
В западной Германии убыль населения уже в начале 80- х была,в Японии та же история,и это не связано было с уровнем жизни,будуть гроши,багато,а тебе небось завидно?мы теперь наимося,будемо жэрты,хе,а у тебя слюни будут текти.