Экономикаpershyj.comAug 5

На Волині почнуть вирощувати фундук

Дев’ять дрібних виробників фундука об’єдналися у сільськогосподарський облсуговуючий кооператив. Про це пише КОРДОН з посиланням на Агравері. СОК зарестрували у Смолигів Луцького району 27 липня. В кооперації вирішили працювати 4 одноосібники та 5 фермерських госпордарств: ФГ «АГРООРГАНІК» з села Грибовиця Іваничівського району (директор Олександр Карасюк);ФГ «ОЛМІТ» село Вишнів Любомльського району (директорка Ольга Трофимук);ФГ «Михальчук», село Підгородне Любомльського району (директор Степан Михальчук);ФГ «Валентино» село Скиби Любомльського району (директор Іван Капітанюк);ФГ «Мельників сад» село Смолигів Луцькогого району, керівник Андрій Мельник. Засновники працюватимуть під брендом «Фундук Волині».

💬 Последние комментарии
Гость
У Каменюки черноморская акула откусила хуй под корень и теперь у него фантомные боли . Шо болить рагуляцкий евнух !
Каменяр
Я періодично переглядаю відео з презентацією "русскоязычной челюсти" і просто умиляюсь.
Гость
Каменяр - галычанский рагуль i пIдарас ! Ездит на выходных у Польшу в переходах сосать - пидробиток называется!
Каменяр
Рускоязычная челюсть - гірше ніж челюсть акули, і тим більше ніж кулак. А на кулак "рускоязычные челюсти" нарвались вже не раз...
Каменяр
При Путинскій владі СУЩЕСТВУЕТ вся Росія, за винятком кооперативу "ОЗЕРО" та кількох тисяч конвоїрів і охоронців новоявленого імператора.
Гость
Дристовича кастрировать ( это щас модно , он будет не против ) , а потом засунуть его язык мигранту негру в жопу и моднейший получится речнык!!!
Каменяр
Росія розірвала добросусідські відносини, і за "правом старшого брата" ВЧИНИЛА ЗБРОЙНИЙ НАПАД і ПОГРАБУВАЛА український народ, ув'язнила тисячі людей в Криму та на Донбасі, тисячі людей покалічила фізично і духовно. І це не тільки в Криму, але і в Росії і на Донбасі.