На зимові свята з Києва до Славська планують запустити новий потяг "Інтерсіті"
Экономикаwestnews.info2 дня назад

На зимові свята з Києва до Славська планують запустити новий потяг "Інтерсіті"

За ініціативи Державного агентства розвитку туризму України та Львівської обласної державної адміністрації, на зимові свята з Києва до Славська планують запустити новий потяг "Інтерсіті". Його маршрут пролягатиме через Львів та Стрий.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

“Усі ми розуміємо, як важливо зараз, у карантинний рік, підтримати внутрішній туризм. В умовах закритих кордонів маємо зробити все можливе, щоб доступними, комфортними і безпечними стали мандри Україною. Саме тому ми з директоркою Державного агентства розвитку туризму України Мар’яною Олеськів та управлінням туризму та курортів облдержадміністрації ініціювали запровадження швидкісних пасажирських перевезень з Києва до Карпат. У горах, на свіжому повітрі, відпочинок буде справді здоровим, а в дорозі люди мають перебувати мінімум часу”, - розповів заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Потяг курсуватиме щоденно з 15 грудня до 17 січня. З Києва до Львова і назад можна буде добратися за графіком ІС №705/706 Київ-Перемишль, який не курсує з початку карантину. Саме його маршрут продовжать  -  до Стрия і Славського.

“Для Львівщини туризм є дуже важливим напрямом розвитку. У Славській громаді вже зараз є понад 500 гостинних садиб, де можна зупинитися родиною чи дружньою компанією та уникати контактів з іншими гостями. Ми розвиваємо інфраструктуру у цьому регіоні: активно розбудовуємо дороги та велодоріжки, зокрема "Мале карпатське коло", підтримуємо природні парки і заповідники. У нас є де прогулятися, покататися кіньми, на лижах чи сноуборді. І будемо сподіватися, що справжній сніг у нас теж буде! Власне Львівщина із багатими духовними та гастрономічними традиціями - ідеальний напрямок для новорічно-різдвяних мандрівок,” - зазначив Юрій Холод.

Після 17 січня курсування швидкісного потяга з Києва до Славського буде залежати від пасажиропотоку. А квитки на нього скоро з'являться у продажу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ера
закон классической логики в данном случае НЕ подходит... если есть мозги, поймешь о чем я...
ера
..".на нарах"...?...так ты "от туда" срачишь патриот?...о! теперь и мы тя "раскусили"...а я не могла понять...откуда Этот непристойно-злобствующий жаргон...
Луна-2
Открытие сделала -давно тебя посещают такие глубокие мысли?
Луна-2
ИНТЕРЕСНО -А КТО ТУТ ЕЕ ЗАЩИЩАЛ ? Кто к ней в адвокаты набивался? кТО С НЕЙ В РАЗВЕДКУ ХОТЕЛ ИДТИ? И нате вам иду в отказ...я С Роджером пошла бы в разведку не потому что он веселый -а потому что он -надежный и своих не бросает.ц
-----
ответ дэ падла?
Весёлый Роджер
Точно "е", ты прямо ему по пятачку свинорыльному попал! :-)) "А ты Шмуля там смокчи, газеточки почитывай, а ты смокчи, смокчи, смокчи - себя перевоспитывай...!"
Весёлый Роджер
«Всюду точки…, точки…, точки…, Всюду точки… господа, А без точек… жизнь плохая – Не годиться никуда… Точек… нет - и ты, как нищий, День не знаешь как убить. Всю дорогу ищешь-рыщешь, Что бы, что-то, утащить. Ну, а скоро вновь проснёшься, Ты на нарах, как всегда, И, кряхтя, перевернёшься, Скажешь: «Здрасьте, господа! ....»