Экономикаagrarii-razom.com.ua15 июн.

НАДМІРНІ ОПАДИ В УКРАЇНІ ТА СПЕКА У США ВПЛИВАЮТЬ НА СВІТОВІ РИНКИ ЗЕРНА

nk_hauz/-mcay5iwsvmwcjdilgnu.jpg

Потужні зливи, що пройшли минулого тижня на Північних та Південних рівнинах США, заспокоїли трейдерів, проте прогнози спекотної погоди на наступний тиждень знову посилюють занепокоєння щодо долі посівів ярих культур.

В Україні та на півдні Росії тривалі опади на тлі низької температури можуть суттєво погіршити якість пшениці нового врожаю, хоча його обсяг збільшиться завдяки надмірним запасам ґрунтової вологи. У центральній Бразилії дефіцит опадів зберігається, і обіцяні з наступного тижня невеликі дощі на півдні регіону навряд чи покращать стан посівів кукурудзи. У штаті Мато гросу, що є основним виробником кукурудзи другого врожаю, опади відсутні понад два місяці. На Північних та Південних рівнинах США наступного тижня пануватиме спека 32-36 оС без опадів, тому крім штату Північна Дакота від посухи страждатимуть ще Міннесота та Айова. На Південних рівнинах, у штатах Південна Дакота, Канзас та Небраска, запаси ґрунтової вологи вищі. Там прискорюється збирання озимої пшениці, але суха погода посилить посушливі явища на посівах сої та кукурудзи. На південному заході Росії в регіонах вирощування озимої пшениці протягом тижня триватимуть дощі, які посилять занепокоєння щодо якості майбутнього врожаю, оскільки надмірна волога може призвести до розвитку грибкових хвороб. Наприкінці тижня опади зупиняться, а температура підвищиться. В Україні ще тиждень ітимуть рясні дощі, що на тлі температур в межах 22-25 оС негативно вплинуть на посіви озимого ячменю та пшениці, особливо на півдні країни. Для інших культур погодні умови доволі сприятливі, але тривалі дощі заважають аграріям вчасно проводити обробку посівів від бур’янів та хвороб. В Канаді зливи минулого тижня зменшили посушливі явища, від яких потерпали окремі провінції. Наступного тижня очікуються незначні опади та підвищення температур. Погода сприяє розвитку посівів ярої пшениці та каноли, що знижує тиск на ринок ріпаку та каноли.

💬 Последние комментарии
Елена
Всё он в нормальном состоянии, не надо
Сонный Джо
Дедушка старый - ему пофиг, может ляпать языком что угодно, если не спит. К тому же Россия ни у кого мнения не спрашивает, как СШП - сказали, а там вам решать верить или нет.
Елена
Америка сказала России не признаём ваших красных линий по отношению к Украине,,финита ла комедия.
Елена
Никакая не финита,а только славное начало
Гость
Откуда Крым у Украины? Уберите, потому что это ее уже нет.
Елена
Не знаю через Европу или напрямую чтобы маржи больше было не скажу ибо не знаю,это бизнес козлоослик,зарабатываение денег,ты же этого хотел,ты это получил в полной мере.
РОССИЯ ЖДЁТ ХОЛОДОВ?
Россия для вторжения в украину применит ББМ - БОЕВЫХ БЕЛЫХ МЕДВЕДЕЙ! Драпающую в панике ЗСУ преследовать будут БПР - БОЕВЫЕ ПИНГВИНЫ РОССИИ, забрасывающие укров 120мм яйцами! А в это время куев будут бомбардировать БОЕВЫЕ ГАГАРЫ снарядами по 500кг. А вечером к украм прийдёт ПЕСЕЦ !!!