Экономикаagrarii-razom.com.uaJun 15

НАДМІРНІ ОПАДИ В УКРАЇНІ ТА СПЕКА У США ВПЛИВАЮТЬ НА СВІТОВІ РИНКИ ЗЕРНА

nk_hauz/-mcay5iwsvmwcjdilgnu.jpg

Потужні зливи, що пройшли минулого тижня на Північних та Південних рівнинах США, заспокоїли трейдерів, проте прогнози спекотної погоди на наступний тиждень знову посилюють занепокоєння щодо долі посівів ярих культур.

В Україні та на півдні Росії тривалі опади на тлі низької температури можуть суттєво погіршити якість пшениці нового врожаю, хоча його обсяг збільшиться завдяки надмірним запасам ґрунтової вологи. У центральній Бразилії дефіцит опадів зберігається, і обіцяні з наступного тижня невеликі дощі на півдні регіону навряд чи покращать стан посівів кукурудзи. У штаті Мато гросу, що є основним виробником кукурудзи другого врожаю, опади відсутні понад два місяці. На Північних та Південних рівнинах США наступного тижня пануватиме спека 32-36 оС без опадів, тому крім штату Північна Дакота від посухи страждатимуть ще Міннесота та Айова. На Південних рівнинах, у штатах Південна Дакота, Канзас та Небраска, запаси ґрунтової вологи вищі. Там прискорюється збирання озимої пшениці, але суха погода посилить посушливі явища на посівах сої та кукурудзи. На південному заході Росії в регіонах вирощування озимої пшениці протягом тижня триватимуть дощі, які посилять занепокоєння щодо якості майбутнього врожаю, оскільки надмірна волога може призвести до розвитку грибкових хвороб. Наприкінці тижня опади зупиняться, а температура підвищиться. В Україні ще тиждень ітимуть рясні дощі, що на тлі температур в межах 22-25 оС негативно вплинуть на посіви озимого ячменю та пшениці, особливо на півдні країни. Для інших культур погодні умови доволі сприятливі, але тривалі дощі заважають аграріям вчасно проводити обробку посівів від бур’янів та хвороб. В Канаді зливи минулого тижня зменшили посушливі явища, від яких потерпали окремі провінції. Наступного тижня очікуються незначні опади та підвищення температур. Погода сприяє розвитку посівів ярої пшениці та каноли, що знижує тиск на ринок ріпаку та каноли.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Так ты это с коллегой Шмулей обсуди - у него тоже 200 000 бурят на танко-конной тяге були!
Весёлый Роджер
domain: EOT.SU nserver: hans.ns.cloudflare.com. nserver: sofia.ns.cloudflare.com. state: REGISTERED, DELEGATED person: Private Person Читайте хлопцы новины от АНБ - та будэ срати вы у бидэ! «ВУГІЛЛЯ НА ТЕС ЗАКІНЧИЛОСЯ: УКРАЇНА З 1 ЛИСТОПАДА ВІДНОВИТЬ ІМПОРТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ З БІЛОРУСІ.» ЭЙ щирые мрази, а как же покупати у пособника агрессора? Дэ вона щирая гыдность? Що? – так у xoxла вона у дупе всегда! Вот такие .лядь дела! Шмуля Сруля, таки Амерыка з вами, з мудаками? Не бачу пидримки, одна зброя б\у, да и видали вони вас тильки на фую! ОЙ тюю, забыв, вы же там пропа_Хандоны - нищеброды мечтатели, вы даже не бачили бидэ ни разу - так то пыхвомойка!
е
Ну так где ТВОЙ список???
таки да!
далбаебы блять
Весёлый Роджер
Ты провокатор наёмный цэ ты твоим панам пиндосам расскажи! Ага? Как там негра убили - он за библией потянулся -... таки недотянулся! Полицейского оправдали - ... тому що книга, цэ предмет похожий на пистолет! Асанджа за что пиндосы пресуют? ЭЙ мразь расскажи? Кого там наказали за убийство французских журналистов? Ты вот мразь гивняр уводишь от совсем другого - Кто дал приказ бить НЕПРИЦЕЛЬНО по Славянску из гаубиц 25 кг снарядами та убил там больше 200 МИРНЫХ украинцев? Кто?
Весёлый Роджер
Какой на фуй Праздник тварь пиндосная Шмуля Сруля и "твоя" бабка ера - мерзкая холера? Какой? мразь нацисткая? Когда вместо проспекта Ватутина - проспект фашиста Шухевича! Когда ты срань, фекалия своего народа -Шмуля Сруля, так и не ответил - таки кто-же уничтожил евреев во Львыве ещё до прихода немцев? Эй пидзаборная шваль - отвечай!
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля - НО в априори цены у щеникакнывмырлых должны быть минимум в ДВА, ТРИ раза НИЖЕ!!!, чем у москалей!!! ЭЙ.... на барже!!! Ну пердун, ну МУДАК ты пархатый бандеровец Шмуля Сруля, ну пыди на завалинке посиди да семенка погрызи, та з бабками о погоде и пенсии попиСди! Какая на фуй скрынка в информационный век у сертифицированного IT специалиста? Ты не офуел дристун продажный?! Ты про свою 3-х литровую банку з доллярами думувай, да беги её швыдчее переховай! А мне нечего бояться - ... я на облаке сижу, на Мудака Шмулю гляжу, всё сижу и гляжу, ему в харю я плюю! Носорог, рог-рог идёт, а пиндос xoxла эбёт, всё эбёт ы эбёт, а xoxoл и в рот берёт!...